tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu
    TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Sabreden inci taneleri - TarkanColl Ebru

Belki de Tarkan’ı Tarkan yapan özellikleri başında geliyor bekletmek. Beklide bekledikçe onu daha çok seviyoruz, daha çok hayran oluyoruz, ilahlaştırıyoruz. Çünkü her beklemenin ardından öylesine güzel albümlerle karşımıza çıkıyor ki bizi şaşırtıyor, coşturuyor, mutlu ediyor. Albümlerine verdiğimiz parayı hak ediyor.

“Bekle beni bekle geleceğim…” Yurt dışlarına gidişlerinde dönmesini bekledik taa o zamanlardan beri. Konserlerini bekledik hep senede bir kez bile şehrimize gelmese de ya da şehrimize konser vermeye gelmesini bekledik. Aacayipsin albümünde vermişti bekleteceğinin ilk sinyalini Bekle şarkısı ile…

“Sabret inci tanem bekle beni…” Ölürüm Sana’yı da bekledik tam üç sene. Sabreden inci taneleriydik Tarkan’ın. Beklediğimize değmişti. Öylesine güzel şarkılar sunmuştu ki bize ünü Türkiye sınırlarını aşmıştı. Yurt dışında ülkeden ülkeye, konserden konsere koşup göğsümüzü kabartmıştı, ülkemizi tanıtmıştı…

“İşte kuzu kuzu geldim…” Kuzu kuzu gelmişti evet, ama tam dört sene bekletmişti sevenlerini. Bekledikçe kalplere kazınmıştı. Hüp diye içine çekerken bizi unutturmuştu her şeyi…

“Uzun ince bir yoldayım gidiyorum gündüz gece…” Uzun ince bir yolda yürüyordu gündüz gece, hatta bu defa birazda koşmuştu sanki. Karma’dan sonra üç tane single yapıp sevenlerini çok bekletmeden yapmıştı Dudu maksi singleını. Bu defa bekletmemişti ama albümle de çıkmamıştı hayranlarının karşısına. Konserleri, aslında onu bir ay bile beklemeye tahammülü olmayan hayranlarıyla dolup taşıyordu. Beklettiği yıllarında acısını çıkartıyordu sanki…

“All over, let us all come closer…” Her şey geçti artık, haydi yakınlaşalım diyordu tam on senedir Tarkan’dan İngilizce albüm bekleyen hayranlarına. “Beklemek zor bekletmekse en zoru” demişti yıllar önce Tarkan. Ne bekleyenler nede bekleten tadını çıkaramadı İngilizce albümün. On senelik ara beklide kalplerin bir kısmını taşlaştırmıştı…

“……..” Haziran, Temmuz, Ağustos. Ve şimdide Eylül deniyor yeni Türkçe pop albümün çıkış tarihi için. Tarkan’ın ince eleyip sık dokuyan, mükemmeliyetçi bir yapısı olduğunu bilen hayranları şimdide sabırla bekliyorlar adını bile bilmedikleri albümün çıkmasını. Birçoğu ilk günkü heyecanla, diğerleri de kalplerindeki taşları kırarak bekliyorlar. Onu el üstünde tutmaya, konserlerinde zıplamaya, coşmaya hazırlar. Hepimiz hazırız.

İnci tanelerin hazır Tarkan. Sabrettiler, beklediler… Büyük ödülü hak ettiler…

Ebru

Tarkan Aşığı ozgee will become famous soon enough ozgee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    ebru döktürmüşsün gene ya süper bi yazı bu...sarkıları cok güzel baglamışsın bu bekleyişle...ben eminim bu albümlede beklettigi ayların acısını fena cıkartcak tarkan...ama benim icimde heeeeep o ilk heyecen var gitmiyor bir türlü...
    Bi Baska Yakıyor Onun Atesi Öpüsü İc Cekisi Gülüsü Bi Baska
    Kalbimde Bas Kösededir Yeri Huzura Kavustum Kollarında

Vip Üye mavi is on a distinguished road mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yüreğine sağlık ebrucum çok güzel bir yazı..gerçekten de zaman ilerledikçe içimizdeki Tarkan hasreti daha da alevleniyor..onu çoook özledik hepimiz
    gelsin de alalım artık ödülümüzü

HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Yeni doğum yapmış bir anne çocuğunu nasıl merakla kucağına alıp sarıp
    sarmalıyorsa, ben de bu albümü o merakla bekliyorum. heyecanımız
    tam gaz devam ederken, vaktin nasıl geçtiğini anlamıyoruz bile...
    bekliyoruz hem de bıkıp usanmadan... teşekkürler ebru, yazı süper olmuş...
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Yasaklı mcggs is on a distinguished road mcggs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Ok

Gerçekten harika bir yazı sunmuşsun ebru tebrikler..
    ama gelse keşke artık albüm çünki bir hafta sonra burada değil başka şehir de olacağım ve eylüle kadar oradayım

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    yüreğine sağlık.gerçekten süper yazmışsın

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    ebru bu yazi süper ötesi olmus. nasil aklina geldi bunlari hepsini böyle yazman. tebrikler gercekten.
    umarim bu bölümde böyle güzel yazilar hep okuruz ;)
    benden beklemeyin ben beceremiyorum böyle seyleri :D :D

Konserde En Önde eLiF will become famous soon enough eLiF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    gerçekten harika yazmışsın onu beklemek bile çok güzelll
    Varlığın binbir ömre bedel |Tarkan|

Metamorfoz yiğit will become famous soon enough yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.....
    ebru süpersin.....

Sıkı Takipçi hsaex123 is on a distinguished road hsaex123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    harıkasınn ebru