tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 9´e kadar. Toplam 9 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde sarıpapatya will become famous soon enough sarıpapatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

new canımsıııııınnnn

yaa sen varya sen dünyaya bidaha gelmesi imkansız olan birisin değerini bilmeyenler utansın bilmeyen varmı acaba herkes kabullendi bence sadece fazla kıskanıyolar ama ada normal dimi ama çıkar şu albumu artık yaaa noooluuurrrrrrr

Vip Üye gence is just really nice gence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    biz de günlerdir aynı dertten yanıyoruz.ama nezaman cıkarsa cıksın önemli degil.tek bütün müzik piyasasını alt üst etsin herkes onu konuşsun,şarkılar tarihe geçsin yeter

Tarkancı beyhan is on a distinguished road beyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    yha o kdr beklemişim bn biraz daha beklerim tarkan için herşeye değer sonuçta:))bu arada bn bu forumda yeniyim arkadaşlar

Tarkancı pln_88 is on a distinguished road pln_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar bende sabırsızlıkla albümü bekliyorum... allah hepimize sabır versin...

Tarkancı dede333 is on a distinguished road dede333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    evt ya biran önce çıksın şu albümmmmm yeter bea:)

Metamorfoz tarkankolik1972 is on a distinguished road tarkankolik1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Albümm Yikicakk Ortaligii Biliyorummm Askimmm Hep Yanindayimm Ve Yaninda Olcammm Ilk Ve Son Askimm Benimmm
    Yolun açık olsun demek isterdim ,Boğazım düğümlü, sözlerim kayıp ,Bir daha ömrümce kimseyi sevmem
    Çünkü bu bedende yüreğim kayıp...

Metamorfoz tarkan_aski is on a distinguished road tarkan_aski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yaaa ciksa artiik daha ne isteriz ( isteklerimiz bitmez ya neyse :P )

Konserde En Önde karma_elcin is on a distinguished road karma_elcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    gece gündüz calışıyodur şimdi cnm benim sonsuza kadar beklerim ben cnmmm yyyaaaaa......

Konserde En Önde sarıpapatya will become famous soon enough sarıpapatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkan bizim sabrımızı ölçüyo bence bakalım nekadar dayancaklar dio sabır herşeyın üstesinden gelir ama ben sabredemiom artıkkkkk