tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Vip Üye eskalen is a glorious beacon of light eskalen is a glorious beacon of light eskalen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21

new Sibel Can'dan sert yanıt!!

ÜNLÜ SANATÇI SİBEL CAN’DAN, “ÇAKMAK ÇAKMAK” ADLI ŞARKISINI “NANE NANE” YE BENZETEN GÜLBEN ERGEN’E SERT YANIT!

Sibel Can’ın, Tarkan’dan aldığı “Çakmak Çakmak” adlı şarkı sanat dünyasında birçok sanatçı tarafından kıskanıldı. Sibel Can şarkıyı almakla kalmadı bu şarkıyı ünlü sanatçı Tarkan ile birlikte okuyarak kıskananları adeta çatladı.

Sibel Can-Tarkan düetini ilk kıskanan isim Hülya Avşar oldu. Avşar, “Ne düeti canım, Tarkan sadece ooo diyor, böyle düet mi olur?” diyerek kıskançlıkta ilk adımını attı. Hülya bir laf söyler Gülben eksik kalır mı? Tabii ki kalmaz! Gülben Ergen’de geçtiğimiz gün “Bir şarkı var ki ‘Nane Nane’ye benziyor” diyerek bir fitil de o ateşledi. Hülya Avşar-Gülben Ergen polemiklerinden kendini hep uzak tutan Sibel Can, Tarkan’dan aldığı “Çakmak Çakmak” adlı şarkının Hülya ve Gülben tarafından kıskanılması karşısında pek mutlu oldu. Ama yapılan benzetme ünlü sanatçının canını sıktı. Dün klip çekiminde görüştüğümüz Sibel Can, bu olayla ilgili ilk kez ve yalnızca Gezentilki’ye konuştu.

Can, “ Gülben Hanım bu iddiasının muhatabı ben olduğumu düşünmüyorum. Gülben’nin benim yorumcu kimliğim ile ilgili bir sorunu varsa buna gerekli cevabı Türk halkı verir. ‘Nane Nane’ benzetmesini yaptığı şarkı ve şarkılarımı açıklarsa buna da gerekli cevabı besteci arkadaşlarım kendisi albüm çıkartmak istediğinde muhakkak vereceklerdir, saygılarımla” diyerek Gülben Ergen’den gerekli bir açıklama beklediğini vurguladı. Bakalım Gülben Ergen’in Sibel Can’a, yanıtı ne olacak?

Kaynak:gezentilki.com

Dudu Dilli tarkanfan will become famous soon enough tarkanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

sadece gülüyorum

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    neden insanlar böyle boş polemikler yapıyorlarsa.
    kesinlikle kınıyorum.

Tarkan Aşığı ozgee will become famous soon enough ozgee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    naparsınız cekemiyorlar eh hal böle oluncada ortaya komik durumlar cıkıyor

bizede sadece gülmek düsüuyor
    Bi Baska Yakıyor Onun Atesi Öpüsü İc Cekisi Gülüsü Bi Baska
    Kalbimde Bas Kösededir Yeri Huzura Kavustum Kollarında

Tarkancı miray is on a distinguished road miray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    çok saçmalamş hiç nane nane benzemiyor o şarkı,yakından alakası yok sırf reklam yapmak için faln

Vip Üye gence is just really nice gence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    kadın yıllardır şarkı söylüyo hala bu benzetmeyi yapıyosa gülünür yani.insan iyi şarkı söyleyemez tamam da,bunca yıl müzikle uğraşıpta müziği anlayamamak bilmiyorum yani

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Nanee ... :D:D Gülüp Geçeyim Diyorum Ama Hepsini De Gülüp Geçmek Yetmiyoo ... biras Hadlerini Bildireceksin ... Sibel'i Canı gönülden kutluyorum böyle bi açıklama için ... Bence Tarkan da Bi şey demesin ... Suussun Sadece zaten herkes biliyor ki hülya avşar tarkan la düet için can atıyor ... Gülben ergen ise kendinden başarılı olanı hep kıskanıyor !

Haber İçin Tşekkürler !

Vip Üye RaSKaS is on a distinguished road RaSKaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    magazin basını istediğini elde etmiş :) tam istediği polemği yakalamış.
    ben hala gülben in başka bir şarkıya bu benzetmeyi yaptığını düşünüyorum.

Sıkı Takipçi leyla has a spectacular aura about leyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    eger gulben gercekten cakmak cakmak sarkisina oyle soylediyse cok kizkanc biri yaziklar olsun

Vip Üye Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 is a name known to all Yakisikli89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    sibelinde laflari yani ..gülbeni aglatacak cinsden