tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 21 Sayfa bulundu
    Metamorfoz tarkanmurat is on a distinguished road tarkanmurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

new tarkan'a serzeniş::((

yazsam mı yazmasammı dıye cok dusundum ama her zaman ona karsı fıkırlerımı saklamadım ve ınsanlardan....herkesın sıkıldıgı gıbı benımde rahatsız oldugum konu tarkanın yenı albumu...ama nedense hala bu albumle ılgılı ne bır acıklama gelmedı...ınsanlar sureklı farklı haberlerle bekletılıyor...bu cok kotu bır durum...daha albumun vokal calısmaları bıle yapılmamıs ama turlu turlu haberler cıkıyor...sevıyoruz...dınlıyoruz senın ıcın aglıyoruz yerı geldıgınde...haberlerını okudugumuzda onun ıcın en ıyısını versın allah dıyoruz...hemde hıcbır cıkarımız olmadan sadece su kucuk kalbımızde sana ayırdıgımız sevgıden dolayı yapıyoruz bunları...albumun cıktıgı zaman sabahı edemıyoruz..çifter cıfter alıyoruz...senı konserlerınde yalnız bırakmıyoruz sabahın erken saatlerınde gelıyoruz sadece senın ayagını basacagın sahneyı gormek ıcın....HIC MI BIR
    ACIKLAMAYI YADA SENIN EN KAPSAMLI,SENI GERCEKTEN SEVEN BU INSANLARIN SITESINE GELIPDE IKI KELIME YAZMANI HAKETMEDIK???BU KADAR ZOR DEGIL YESIL GOZLUM

Tarkancı mahmutcngz is on a distinguished road mahmutcngz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkan duy artık yaaaaaaaaaaaaa

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Arkadaşlar bırakın geç olsun güç olmasın bu hayat böyle şurda onu tvlerde 2 dk görüyoruz ya o yeter, varsın açıklama yapmasın bir bildiği vardır,varsın albümü ertelesin bir bildiği vardır,varsın isterse albüm bile yapmasın bidaha nefes aldığını biliyoruz ya o yeter...Sizde haklısınız ama...Doğan güne şükretmek lazım bu hayatta onu bekleyecek zamanı versin Allah bize varsın biz yine bekleriz...

Tarkancı mahmutcngz is on a distinguished road mahmutcngz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    aslında haklısın bekleyelim

Metamorfoz tarkanmurat is on a distinguished road tarkanmurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    beklemekten yana sorunum yok ama acıklamayı vs vs haketmedımı bu ınsanlar bu bu kadar zor degıl bence...bende sesını duydugumda yeter dıyorum bende sevıyorum kendımden cok ama benım konum farklı....

Metamorfoz tarkanımsı is on a distinguished road tarkanımsı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    arkadaşlar ness ınde dedıgı gıbı bı bılıdıgı vardır elbet ya yapmayım bakın barış akarsu yu kaybettik şükredelim ki bizim tarkanımız hayatta yapmayın böyle nolur elinde olsa cıkarmazmı albümü ama çok titiz bu konularda bılıyosun biraz daha anlayışlı olalım
    ...tarkanımsı...

Yasaklı Inge will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    0
    katiliyorum...

Metamorfoz tarkankolik1972 is on a distinguished road tarkankolik1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    askım benimmmm birtanemmmm iyiki varsınnnn cnmın içi
    Yolun açık olsun demek isterdim ,Boğazım düğümlü, sözlerim kayıp ,Bir daha ömrümce kimseyi sevmem
    Çünkü bu bedende yüreğim kayıp...

Tüm Şarkılar Ezberinde zeliha is on a distinguished road zeliha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Ben murat a katılıyorum.taaaaaa tsm albumü çakaracağı haberi çıktığından beridir bekliyoruz sonradan popa döndü o kadar sevindik temmuzda çıkcak diye ama offf çıldırcam yaa her gün bakıyorum yeni bi umutla hiç bi haber yok
    söylentilerle daha çok umut ve sonrasında hayal kırıklığı oluyo. ne olurrr tarkan çıkar şu albumü ya da tarih belirle de ona göre biz de o günü iple çekelim ama böyle belirsizlik sinir bozuyo seni dünyanın en basit değerini kaybetmiş iki sözcüğünü kullanmayacak kadar hassas seviyorum...isen başkasın tarkanım

Tarkan Aşığı ozgee will become famous soon enough ozgee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    her zaman söylüyorum tarkan albüm cıkarcagı zamanı iyi bilir gerci az da olsa acıklama gelseydi fena olmazdı ama onuda yapmadıgına göre vardır bi bildigi herseyin basında ona güvenmek var bence bide sabır tabi!
    Bi Baska Yakıyor Onun Atesi Öpüsü İc Cekisi Gülüsü Bi Baska
    Kalbimde Bas Kösededir Yeri Huzura Kavustum Kollarında