tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu
    Metamorfoz tarkankolik1972 is on a distinguished road tarkankolik1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17

new inanılmazdııııı!!

okulsa yıl sonu balomuzzz vardıııı herkezz yeteneklerinii sergiliyorduuu benimm kız arkadslarımda benimm tarkan taklidii tamamem yaptıgımm için hocaya söylemişlerr bir anda benimm ismimm sahneye cagrıldııı ve tarkanınnn sımarıkk sarkısı salonu inletiyorduuu ve oylrr titryodumm kii ilk kezzz insanklr yapcaktımm ama elbiseler evedee ne yapcann diye etslaşş tanbii bizim kızlarr arkadasımdann istemiş benimm esyaları getir diye giydim ve sahnedeydimmm onca insannn tıklım tıklımm ve herkesii gözü bendee veee tarkannnn bagırmalarııı çokkk güzeldiii anlatamamm sarkı bittiii kızlar bagırıyorr ben gercektenn tarkandımm o ann süperdii herseyyy sonraa adımm harbitarkancı olduuu ve ölene kadardaöyle kalcakkk öldükten sonra bilee okudugunuz için tesekkürlerrr
    Yolun açık olsun demek isterdim ,Boğazım düğümlü, sözlerim kayıp ,Bir daha ömrümce kimseyi sevmem
    Çünkü bu bedende yüreğim kayıp...

Tüm Şarkılar Ezberinde sempatik is on a distinguished road sempatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    iyi en azından biraz o duyguyu tatmışsın

Vip Üye gence is just really nice gence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    sen müthişsin ya var mı o sahneden resim felan seni çok merak ettim ben.

Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23
    çok zor bi durumda kalmışsın.video veya resim falan varsa çok daha iyi olcak

Sıkı Takipçi love_speak will become famous soon enough love_speak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    eet yani video varsa bakalım. . .

Metamorfoz tarkan_aski is on a distinguished road tarkan_aski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    evet iyi olurdu video veya fotograf.