tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Metamorfoz tarkanmurat is on a distinguished road tarkanmurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

dikkat ayrılık haberi altında yapılan yıpratma politikasını kınama...

megastarımız tarkan ve bılge ozturk'un ayrılma haberlerı nedense bazı gazetecı arkadaslar tarafından eskı olaylar acılarak,en onemlısı bır ınsanın ozel hayatı tekrar desıfre edılerek ve bır genc bayanın kullanıldıgı ıma edılerek yorumlar yapıldı...tarkan ve bılge olması hıc sorun degıl ama ıkı ınsanın ozel yasamlarının eskı olayları sebep gostererek sunulması turk medyasının ne denlı kalıtelı ve gercekcı oldugunu gosterdı... hıckımse ama hıckımse cınsel kımlıgıyle saygınlık ve sevgı kazanamaz..hıc kımsede bırı hakkında yargıda bulunurken eskı olayları one surup yapamaz...ınsanların gururu onuruyla oynayamaz...bu sebeple megastarımıza ve bılge ozturk'e sonsuza kadar sahıp cıkıyor...daha ozel yasamla sanatı bırbırınden ayıramayan gazetecı arkadaslarımızıda esefle kınıyorum (onlara sahıp cıkıyorum cunku en azından hıcbır zaman bu tarz oyunlara alet olmadıklları ıcın...)

Tarkancı mihrali is on a distinguished road mihrali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    o kadar sene ayrılmamışlar şimdi mi ayrılcaklar

Tarkancı iremlij is on a distinguished road iremlij - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    yaa ztn turk medyası öle degılmıı bence yaptıkları hbrlen yarısındn fzlası yalann yanıı hal saf ınanıo onlrda reklam amaclı ızlnmlmk içn herkse bse yakıstrp hber yapıolarr bncee çok yanlış tabkı blen bilio ama nyn ne oldgunuu

#!r€m#

Tüm Şarkılar Ezberinde sempatik is on a distinguished road sempatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    tarkan ve bilge mümkün mü ayrılmaları sanmıyorum

Metamorfoz tarkankolik1972 is on a distinguished road tarkankolik1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    tarkan ben varımmm askımmmm herzaman yanındayımmm ömrüm boyunca
    Yolun açık olsun demek isterdim ,Boğazım düğümlü, sözlerim kayıp ,Bir daha ömrümce kimseyi sevmem
    Çünkü bu bedende yüreğim kayıp...