tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Vip Üye devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream is a name known to all devilscream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

star tv zoom programında tarkan haberi

arkadaşlar tarkanın zoom ekibiyle yaşadığı olayla ilgili birazdan star tv zoom programında haber verilecek.

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    evet arada sira gösterip baska konuya geciyorlardi. görmüsdüm. hatta sasmisdim o kadar zmn gecti daha o olayi gösteriyorlar halen :S

Metamorfoz tarkanmurat is on a distinguished road tarkanmurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

new star tv tarkan haberi

arkadaşlar stra tv de zoom programında tarkan vardı yaklasık 15 dk once haberı ızlemeynler ıcın soyleyım ben son derece gereksız ve gercekten bos bır haberdı...ayrıca olayın aksettırıldıgı gıbı olmadıgıda kesın cunku tarkanı parca parca gosterdı ve haber yarıda kesıldı belkıde kesmeselerdı yapılan acıklamalar onun yıne haklı oldugunu ortaya cıkaracaktı bence bunun ıcın kestıler.... ayrıca bu gereksız konuyu gecıyorum bır kenara ızleyen arkadaslar lutfen yorum yazsın o tarkan korumaların arabayı ustumuze surdu dedıgındekı bakısı ve durusunu gordunuzmu o nasıl bır durustur...o nasıl bır asaletle bakmaktır ben bazan bu adamı ızlerken yoruldugumu hıssedıyorum...zaman zamanda buraya yazıyorum yorumlarımı,hıslerımı... haberı ızledıkten sonra yıne huzunlendım ona uzak olmaktan dolayı...keske yeterlı zamanım ve hıcbır amacım olmasaydıda arabama bınıp onunla yollara düşseydım,,,onu arasaydım aylarca yıllarca.... ''o''nun sesı benım mutluluk sebebım...senı sevıyorum yesıl gozlum....sana ve kalbıne selam... (((hıslerımı,duygularımı anlatmama aracı olan ve senelerce yapılan bırıkımlerını bu sıtede yogunlastıran ebru arkadasıma sonsuz mınnettarım