tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 62 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    bence albümle iligli yeteri kadar bilgii forum da olmalııı Giriştee Tarkanın Yeşil Gözlerii ... Giriş Almanca Türkçe İngilizce Olarak Yine 3 Bölüme Ayrılmalıı ! .... Ve Sonrasındaaa Albüm Hayırlı olsun diyip ... yeni şaç şeklinin ona yakıştığını(ve ona herşeyin yakıştığını) sölemek istiyorum ... Albüm ve satışların hayırlı olmasını diliyorum...! Sevgilerimlee!

Yasaklı Inge will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    0
    sevgili Ebru,

lutfen yanitlarinin kopyasi bana gonderebilir misin? Bu sayfadan kopyasi cekmek olmaz. Butun verdiginiz cevaplari artik HITT e gondermek icin hazirim.

lutfen!

tesekkurler,

Inge

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Evet arkadaşlar önerilerinizi Hitt'e gönderiyoruz. Son anda aklına fikir gelenler varsa buraya eklerse sevinirim. Ama buraya yazılmayan şeyler bekliyorum sizden.

Dudu Dilli popstareyup is on a distinguished road popstareyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    tarkanın forum sayfası olmasını ve oraya sürekli uğrayarak birşeyler yazmasını...bıktım artık 2.sınıf şarkıcıların forumlarında dolaşmaktan..tek onlar ilgileniyorlar...

Dudu Dilli erkan er is on a distinguished road erkan er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bence sitede tarkanın bütün klipleri tüm resimleri ve de tam anlamıyla tarkan arşivi olması lazım site

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Bana göre klipleri ve bazı konserlerinden görüntüler yer almalı ve en önemlisi site devamlı güncel olup herşeyi önce biz duymalıyız dimi ama:)

Tarkancı iremlij is on a distinguished road iremlij - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    resimlerii tabkııııııı we klıplerı we onunla ilglı en yenı hberlerrrrr olablılr bnce:))

#!r€m#

Tarkancı carmelo_81 is on a distinguished road carmelo_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    tarkanın siteye girip bir slm vermesini çok arzuluyom onu çok sewiyorum.sitenin güzel olmasını dilerim şarkılar felan olsun

Metamorfoz bzesma is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    17
    evet butun haberlerı bız ogrenelım ilk once sonra tarkan buraya gelıp bızle bı sey yazsa cokkk guzel oluryaaa tarkanın butun fotoları olsun

Tüm Şarkılar Ezberinde zeliha is on a distinguished road zeliha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    bencede bol bol resimleri olmalı eskiden yeniye tarakan ın da siteyle ilgilenmesini isterim sezen aksu gibi videoya konuşsun falan. Bİ DE bulamadığım eski magazin reportajları olsun,trt deki tsm konseri ollsun,klipleri katıldığı tüm programlar kaliteli şekilde olsun onun konuşma sesine bayılıyorum ya eski reportaj çıksın diye beklemekten gına geldi mgznden...güncel haberleri olsun.bulamadığım eskiden yeniye tümmmmmmm dergilerdeki röportajları olsun dududaki sitesinde vardı biraz ama hepsi olsun ben de bazıları yok yani her şey olsun görüntüsü de farklı efektli mefektli bi şey olsun...
    kaşına gözüne boyuna posuna yavrum tütütü maşallah
    endamın havan yakıyor yüreğimi benimsin inşallah