tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 12´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
    Sıkı Takipçi Nzl is a jewel in the rough Nzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Ben insanları eleştirirken olumsuzlukların hergangibir istem dışı hatadan dolayımı
    yoksa işe ciddiyetle, titizce yaklaşılmamasından dolayımı gerçekleştiğine dikkat ederim.
    Sırf her olaya kötü tarafından bakmak adına körü körüne eleştirmem....
    Bu tarzım tarkan içinde geçerli.........Ve burada olan herkeste eminim benim gibi düşünüyordur; Tarkan'ın bütün yaptığı işlerde emek var, çaba var, risk var
    Ben onu nasıl eleştirebilirimki....yanlızca hatalarını hoş bir dille söylerim o kadar.

Tarkancı grikanat is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar eger müzikle içiçe iseniz objektif olabilirsiniz.albüm süper ama türkiye için deil bu albüm.insanlar zamanla alışacak.üstelik geç kalmış ve insanlara sıkıntı vermiş bi albüm.bide insanlarda piyasanın çıtası yükseldikçe daha iyisini yapamama korkusu var.bu yüzden biz çıkamıycaz bu agaca bari meyveyi taşlayalım da o düşsün yanımıza ,aynı seviyede kalalım mantıgı var. bence keyifle dinlenecek vce dans etmeye doyulamıacak şarkılarla dolu bi albüm.çıkışı ne kadar geç ve düzenlemelerde hata da olsa bu bi gerçek....tarkanı destekleyen herkesi seviyorum.ii işleri ödüllendirmeliyiz artık.ve tarkan bunu hakeden bi star.....