tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Vip Üye mavi is on a distinguished road mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

starlık sorumluluk demek(murat boz)

HENÜZ ÇOK YENİYİM

* 'Maximum' için Türkiye'nin en güzel insanları ve bestecileriyle çalıştım. Bu, prodüktörüm Ozan Çolakoğlu ve benim en büyük avantajım oldu. Albümde, Ozan'ın dışında Ümit Sayın'ın çok güzel iki bestesi, Tarkan'ın bir parçası var. Heyecan verici bir albüm oldu. Umarım dinleyici de beğenir.

* Henüz yeni bir sesim. İlerleyen yıllarda kendimi daha çok geliştireceğim. Öğrenmeye ve deneyim kazanmaya devam ediyorum. Müzik koca bir deniz. Her gün yeni bir şey öğreniyorsunuz. Yine de son kararı dinleyici verecektir.

* Yavaş yavaş ilerleyen ve hazmederek giden bir kariyer hayal ettim hep. Başlangıcı bence iyi oldu. Hayalim; bunu sürdürüp Türkiye'de kalıcı olabilmeyi sağlamak. Umarım bunu başarırım.

* Bir röportajımda Ajda Pekkan'la düet yapmak istediğimi söylemiştim. Yaşar Gaga bunu okumuş ve Ajda Hanım'a söylemiş. Açıkhava konserinde Ajda Pekkan'la yan yana gelmek benim için eşsiz bir deneyim oldu. Büyüleyici bir andı... Dünya starlarından ise Beyonce ile düet yapmak isterdim.

* Dizilerde oynamam için çok teklif geliyor. Ama şu dönemde albümden önce bir dizide oynamayı kariyerim açısından uygun bulmuyorum. O yüzden teklifleri albüm sonrasında değerlendirmek daha doğru olacak benim için.

* Hayranlarım arasında genç kızlar çoğunlukta. Elim yüzüm düzgün ama bu konunun çok da abartılmasından yana değilim. Sonuçta mesleğim modellik değil. Ayrıca güzellik, yakışıklılık kişiden kişiye değişen bir kavram. İnsanlar eğer fiziğimi de beğeniyorlarsa ne mutlu bana!

* Star olmak insana büyük bir sorumluluk getiriyor. İnsanın üstüne başına, yaşamına, verdiği mesajlara ve hareketlerine özen göstermesi gerekiyor. Bunun için sağlam bir karakteriniz olması lazım. (Gecce.com)

Yasaklı DieForYou! is on a distinguished road DieForYou! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    murat boz ilgilimi hiç çekmiyo

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    herzaman diorum biraz spontane davransa kasinti hareketlerinden vaz gecse belkide guzel yerlere gelebilir

Aktif Üye ösgee is on a distinguished road ösgee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Cool

onunda bi bildii wardır mutlaka:D tşk hbr için

Metamorfoz ~JiJeM~ is on a distinguished road ~JiJeM~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben püf ü istiyoruumm
    sağol bitanem
    -senin için, için için tütüyoruumm-

Yasaklı aykut is on a distinguished road aykut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    onun bir star olabilecene inanıyorum ama biraz geç oldu albümm 27 yaşında tarkan ise daha erken şöhreti yakalamıştı ama murat bozda tam star olabileğek adam

Konserde En Önde HND is on a distinguished road HND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    sağol haber için canım:))
    bağrımıdeş!erkeNMeleklerİHergecemin `

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    tskler haber icin duyguya katiliyorum ama henüz yeni onun icin kasinti hareketlerdir ....düzelir bence:26: