tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Yasaklı vincent is on a distinguished road vincent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Ok siteyi ;daha geniş kitleye nasıl duyurabilriz??

tanıtım acısından calışmalar ne? ..yada fazla olmasın yağımızda kavruluruz felsefesi mi....?...

inglizce kısnmına baktım bizimkiler genelde cevap vermişş konulara..neden???

gecende irlandalı biriyle konuştum ne dinlerisn dedim vs ..tarkan ı tanımıyorum felan dedi..ilginç ti anlattım sonra ona...vs..

yani bi arjantin ,azerbaycan..avrupa işte vs buralarda en azında blog olsun forum oluşturulmuştur tarkanla ilgili ..bunlarla irtibat kurulsa.. sitemizi duyursak.....

+tarkan promosyonu niye yapamadı kardeşim............... kim işin bu kısmıyla ilgilenen adam ..hiç profosyonel adamlarla calışımıyo ..

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    1.Site ve forumumuzun gelişmesi ve tanıtımı için sizler anlamasanızda biz devamlı bir çalışma içerisindeyiz bizim felsefemizde asla kendi yağımızda kavruluruz yoktur olamaz hep daha fazlasını isteriz ve olacağızda bunun için sizlerin katkılarıda lazım tabii..

2.Biz elimizden geldiğince yabancı arkadaşlarıda düşünüp onlar için bişeyler yapmaya çalışıyoruz ve bunun için MOD arkadaşımızı görevlendirdik ama onlar konuları okuyup cevap yada teşekkür yazmıyorlarsa kendileri bilirler bişey yapamayız..

3.
    Tarkanı yeni insanlara tanıtmana sevindim umarım aynı şekilde forumumuzu da tanıtırsın...

4.Şunu bilin ki burada dünyanın heryerinden insanlar ve her forumdan ilgili arkadaşlar biraradalar.İlgine teşekkür diğer soruyu Tarkan cevaplasın.
    Konu scorpioness tarafından (30-11-06 Saat 13:34 ) değiştirilmiştir.

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    Siteyi ve forumu daha geniş kitlelere duyurma konusunda yoğun çalışmalar içindeyiz. Elimizden geleni yapıyoruz.

Bu konuda her türlü fikre açığız. Elbirliği ile forumumuzu duyurmalıyız. Tarkan'a yakışır yoğunlukta bir forum olması hepimizin isteği. :42:

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    tarkancoll imzali video tvde yayinlandi daa noolsun