tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 8´e kadar. Toplam 8 Sayfa bulundu
    Tarkancı YASEMİN is on a distinguished road YASEMİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Cool çok Mutluyum...

Bunun Tarkanla ilgisi yok ama ben bunu hepinizle paylaşmak istedim.Dün benim yeğenim dünyaya geldi ve çok mutluyum.sizlerede söylemeden yapamadım o kadar tatlı ki anlatamam.O da en yakın zamanda bir TARKANKOLİK olarak aramıza katılacak.Ninnisini bile Tarkan şarkıları olacak.

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    bende basliki okurken sandim tarkanimi gördü cok mutlu
    hayirli olsun yasemin benim yegenlerim kac tane var dur düsünim 6 tane varmis

Metamorfoz ~JiJeM~ is on a distinguished road ~JiJeM~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    aayyy çoook sevindim... şimdiden koyu bir tarkancı olarak büyümesine yardımcı olacağından eminiim

Tarkancı herseytrendy is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

Ok oo

allah bagışlasın çok sevindim ben de buarada furkan kuşadasından iii

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Allah bağışlasın vatana millete hayırlı biri olur inşallah yeni nesil tarkancı yaparız onu

Konserde En Önde fantin will become famous soon enough fantin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün

Konserde En Önde wengin is on a distinguished road wengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Çok güzel bir duygudur Yasemin senin adına sevindim. Tarkan'la hayatını hep mutlu yaşar :) Allah analı babalı büyütsün

Yasaklı melisa is on a distinguished road melisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

new melisadan sevgiler

:36: :43: hayırlı olsun ya bebekleri cok severim ama benim yigenim hic olmadı nasıl bir duygu eminim cok güzeldir ben aaaacayip cocuk hastasıyım tekrardan gözünüzaydın allah analı babalı büyütsün vatana hayırlı olsun