tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 11 Sayfa bulundu
    Konserde En Önde wengin is on a distinguished road wengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20

Smile *Külkedisi*Silindirella*

OYUNCULAR

Forum sahibi baba: Wengin-engin
    Külkedisi: Bilge
    Rep perisi: Scorpioness-ness
    Üvey anne: Tarkancoll-Ebru
    1. oğlan: eastanbul-serkan
    2. oğlan: A.Alpay
    1.kız : Şekerim-elif
    2. kız: Tarkan_Vildan - vildan
    Prens: Tarkan-tarkan :D
    Kral : B_a_s_K
    Kraliçe: Neslim
    Hain kurt: Engincoll

Bir zamanlar güzeller güzeli bir kız varmış.Babası dünyanın en ünlü forum sitelerinin sahibiymiş Annesi ölünce babası yeniden evlenmiş.
    Üvey annesi de ilk evliliğinden olan 2 kız 2 erkek çocuğuyla birlikte gelip eve yerleşmiş.
    Bu 2 kız ve 2 oğlan, yeni kız kardeşlerinden hiç hoşlanmamış.Ama forum sahibi babası yüzünden bir türlü kıza kötülük yapamamışlar.

Saniyeler dakikaları, dakikalar günleri, günler ayları, Galatasaray şampiyonlar ligi şampiyonluğunu ,
    tecavüzcü Coşkun masum kızı kovalayarak yıllar akıp geçmiş ve forum sahibi yaşlı adam ölüm döşeğine yatmış.

Ölüm döşeği

Bilge : Baba titriyorsun.
    Engin : Ben titremiyorum yavrum msn den titreşim attılar.
    Bilge : Hee iyi o zamane
    Engin : Sana bir şey söylemem lazım kızım.
    Bilge : Tabi baba bi saniye şurada birisi çift dikiş yapmış onu kilitleyip geliyorum.
    Engin : Diktirtme len bana kendini o kadar geniş host satın aldım bırak kalsın.
    Bilge : ??
    Engin : şimdi beni dikkatle dinle sana forumların şifrelerini vereceğim.
    Bilge : Ama baba sen hala titriyorsun.
    Engin : Azer bülbül ün sitesinden canlı yayının sesi geliyordur. Şimdi beni dinle forumun şifreleri genel kültür bölümü
    Bilge : Ama baba sen çok kötü titriyorsun.
    Engin : Senin selocanlığın tuttu yine. Evet titriyorum çünkü ölüyorum bırakmadı ki konuşalım ölüyürum len ben sende kendin ara bul şifreleri. Cenneti görebiliyorum.
    Bilge : Baba baba babacığım

Aynı esnada üvey anne ve üvey kardeşler içeriye girerler.

Serkan : Tutturdun evde ev evde ev al geldik babalara filmin en güzel yerini kaçırttın bana
    A.Alpay : Bir kere senin yaptığın çok ayıp janım benim ne işim varmış temel iç güdüde bütün erkekler bana bakıyordu.
    Serkan : Len delirtme beni gay mı ki millet sana bakıp dursun ayrıca bende at kuyruğu saçıma kelebekli toka takarsam bana da bakarlar. allam ya benim gibi delikanlı moderatör adama verdiğin kardeşe bakar mısın film izlemek varken nelere bakıyor.
    A.Alpay : Ben gay demedim ama lezbiyen olmadıkları ne malum.
    serkan : :) sen varya adamı delü edersin adamı Alpay
    şekerim : Yukarıdan ağlama sesleri geliyor sanırım yaşlı moruk ölmüş.
    vildan : Öyle bir şey olduysa tüm üyelere + rep veririm valla.

Ve olan olmuş forum sahibi baba ölmüştür.Bunu fırsat bilen üvey kardeşler külkedisinin odasında ne var ne yoksa tavan arasına fırlatıp atmışlar.
    Ona bir kardeş gibi davranmak şöyle dursun, bütün forum işlerini üzerine yıkmışlar,
    Serkan her gece külkedisinin açılış sayfasını değiştirip arkaplan olarak çıplak kadın resimleri koymaya başlamış.
    Forum işleri bittikten sonra bile kızın onlarla oturmasına izin verilmiyormuş.
    Akşamları, mutfakta, sönmekte olan ocağın önünde duruyormuş tek başına, ellerini küllere doğru tutup ısınmaya çalışarak.
    Bu yüzden üvey kardeşleri ona ''Külkedisi'' adını takmışlar.

Serkan : Ay şuna bak forumda konu açmış terbiyesiz.
    Vildan : Kilitle hemen bide rep falan alır başımıza dert alırız.
    Alpay : ayy yazık kız bırakın açsın kızcağız. Hem tanrı sizi çarpar valla tövbe tövbe.
    Şekerim: Hatta onu banlıyalım bir daha siteye giremesin nickini de bak külkedisi olarak değiştirerim ehueheue
    Vildan : Annee bu A.Alpayı sen doğurduna eminsin dimi bu çok nobran hiç eğlenmeyi bilmiyor.

Bir gün iki kız kardeşe sarayda verilecek bir balo için mail gelmiş. İkisi de heyecandan deliye dönmüşler.
    Herkes Prens’in evlenmek istediğini biliyormuş.

Vildan : Bakarsın ikimizden birini seçer, belli mi olur?
    Şekerim: Bütün serveti tarkancoll forumu almak için harcarım ve böylece dünyadaki tek büyük forum biz oluruz.
    A.Alpay: Ay bizde mi gitsek baloya belki bizi seçer.
    Serkan : Lan beni delirtmesene lan gay misin oğlum sen.
    Diğer kardeşler: :) :) :)
    Ebru : Ne yapıyorsunuz siz burada hala hazırlanmadınız mı? Çabuk hadi hazırlanın.

İki kız kardeş de kendilerini mümkün olduğunca güzelleştirmek için hemen kolları sıvamışlar.
    Fakat maalesef bu biraz zormuş,çünkü Külkedisi’nin aksine bayağı çirkinmiş her ikisi de!

Balo akşamı

A.Alpay : vildan sende her baloda aynı şeyi giyiyorsun.
    Vildan : Sende çok nobransın ben bir şey diyor muyum?
    Şekerim : Telzi-im geldi sorun bitti.
    Serkan : Biraz delikanlı olun laaaaaaaynnnn kitap okuyun reklamlar yemiş sizin kafanızı. Ajdar beyinliler
    Bilge : Araba geldi gidebiliriz.
    Serkan : Ağır olda molla desinler.
    Bilge : Yok valla ben Asyalıyım.
    Ebru : hahha aman ne komik sen gelmiyorsun evleri temizleyeceksin.
    Bilge : Ama bu evi sabah temizledim.
    Vildan : Evi demedi evleri dedi Etilerdekinden başla mesela.
    A.Alpay : Ay kız dikkat et benim özel eşyalarıma dokunma.
    Serkan : Lan ben sana Etilere gitmek yok demedim mi len delirtmeyin lan beni.
    Ebru : Tamam hadi herkes arabaya bunu gelince konuşuruz.

Üvey kardeşleri gittikten sonra Külkedisi mutfakta oturmuş ve için için ağlamaya başlamış.

Scorpioness: Neyin var, neden ağlıyorsun Külkedisi?
    Bilge : Ne külkedisi len benim adım bilge gel len buraya
    Scorpioness: Anaaa manyak mısın ne vuruyorsun be.

rep perisi scorpioness önde bilge arkasında odanın içinde koşuşturmaya başlarlar.

1 saat sonra.

Scorpioness : Tamam yeter artık her tarafım morardı. Neyin var ben periyim sana yardım etmeye geldim.
    Bilge : Peri mi? Peri anne sen misin ahh canım benim. (Peri ye sıkıca sarılır) Çok yalnızım peri anne çok.
    Scorpioness : Ne peri annesi be rep perisiyim ben.
    Bilge : Ama peri anne
    Scorpioness : Bak hala peri anne diyor gel len buraya.
    Bu sefer bilge önde scorpioness arkasında odanın içinde koşuşturmaya başlarlar.

1 saat sonra.

Bilge : Ben de baloya gitmek istiyordum, ( demiş hıçkırarak Külkedisi).
    Scorpiıness : Gideceksin öyleyse.
    Bilge : la brağ benle kafamı buluyorsun şu halime bak.
    Scorpiıness : Dert ettiğin şeye bak hemen bir estetik uzmanı çağırıyorum sen rahatla.

Estetik uzmanı gelir ve operasyon başlar.

1 saat sonra.

Hain kurt engincoll: aaaaııııııııııuuuuuuuuuuuuuuu uhhhhh yavrum o ne güzellik.
    Yerim seni çıtır çıtır. Boşver o yaşlı babaanneyi.
    Scorpioness : Hoşt köpek defol lan buradan, seninin hikayen yan sette defol lan oraya.
    Hain kurt engincoll: Pardon apla setler karışmış.
    Bilge : Ayna nerede kendime bakmak istiyorum.Ay bu ben miyim
    Sihirli ayna: Hayır sana şaka yaptım aslında sen busun.

Aynadaki görüntü değişir ve külkedisinin asil hali ortaya çıkar.

Bilge : Burnumu biraz daha mı kaldırtsak acaba bide bu giysiyi beğenmedim ben. Ama kolye güzelmiş
    Scorpioness: Ne kolyesi be ben kolye falan vermedim sana.
    Bilge : Pardon bu babamın verdiği kolyeydi
    Scorpioness: Şimdi kaybedecek zamanımız yok! Bana bir balkabağı getir hemen! Bir de altı fare...
    Bilge : Dalgamı geçiyon benle garajda ferrari var o dururken faytona mı binerim ben
    Scorpioness:Aman ne halin varsa gör be ne kaprisli kız çıktın başımıza gidiyorum kardeşim ben. Ha unutmadan saat 6:00 olmadan eve geri dönmelisin o saatten sonra bütün sihir kalkacak herkesin içindi dımdızlak kalırsın valla benden uyarması.
    Bilge : O saatın gece yarısı olması gerekmezmiydi?
    Scorpioness: O dediğin masallarda olur bi kere hem sen deli misin saatten haberin yok herhalde saat 1:00 hem discolarda eğlence 1:00 dan sonra başlar.

Bilge arabayla yola çıkmış.Bu arada disco da balo başlamıştır.

A.Alpay : Kız şekerim şu prensın yakışıklılığına bak ayy ben dayanamıyom gidip tanışacağım.
    Şekerim : Dur kız beni de bekle.

Prensin yanına vardıklarında vildan çoktan prensle konuşmaya başlamıştır.

A.Alpay : Çirkef karıyı görüyon mu kafalamış hemen prensi
    Şekerim : Neyse boşver tanışalım hemen. Selam ben şekerim-elif buda kız kardeşim ay pardon erkek kardeşim Alpay
    A.Alpay : Selam yakışıklı. msn adresini verirmisin?
    TARKAN : Merhaba güzel bayan ve onun ablası pardon abisi.
    A.Alpay : Ay önemli değil rahat ol bizbizeyiz şurada.
    Serkan : Biraz delikanlı olun laaaaaaaynnnn hemen yavşamayın adama.

ppppppııIIIRRRTTTTttt

Serkan : Yuh yani Alpay
    Vildan : Oha falan oldum yani
    TARKAN : Afedersiniz benim birine bakmam lazım hemen dönerim (uff o ne pis kokuydu be )
    Ebru : Ayarsızsın A.Alpay ayarsız 1 yapı itibariyle ayarsızsın 2 senin zaman ayarın yok.
    A.Alpay: Ben dedim size kuru yemeyelim diye kemerde karnımı sıkınca sonuç olarak başka bir şey beklememeliydiniz zaten.

Discodaki müziğe ara verilir herkes temiz hava almak için dışarı çıkar.Ve herkes içeri yeni dönmüştür ki esas kız kapıda görünür.
    O gece Külkedisi balonun yıldızı olmuş. Baloya katılan hanımlar (özellikle de iki üvey kız kardeşi) onun elbisesini çok beğenmişler ve terzisinin adını öğrenmek için ona yalvarmışlar.
    Beyefendilerin hepsi onunla dans etmek için birbirleriyle yarışmışlar. Prens ise görür görmez ona âşık olmuş! Ve o andan sonra hiç kimseye bu kızla dans etmek için izin verilmemiş.

Saatler saatleri, dakikalar dakikaları kovalamış ve Külkedisi saat tam 6:00 ı vuracağı sırada evde olması gerektiğini hatırlamış.

Bilge : Benim gitmem lazım prensim.
    TARKAN : Efendim.
    Bilge : (daha yüksek bir sesle) Benim gitmem lazım prensim.
    TARKAN : neee
    Bilge : ( bağırarak) Benim gitmem lazım dedim sana.

Tam bu sırada müzik kesilmiş ve Bilge prensi azarlar bir pozisyona düşmüştür.

B_a_s_K : Nöbetçiler yakalayın bu kızı oğluma bağırmak ne demekmiş öğrensin.

Nöbetçiler tam Bilgeyi yakalayacakken bütün ışıklar sönmüş

Scorpioness: Hadi kaç buradan toz ol dedim sana
    Bilge : Hay Allah razı olsun. ben de nasıl kurtulacağım diyordum hadi evde görüşürüz.

Sokağa çıktığında elbisesi tekrar eski elbiselerine dönüşmüş. Kaçarken babasının verdiği kolye kırılmış ve yarısı yere düşmüş.
    O gece Külkedisi uyuyana kadar ağlamış . Hayatının bir daha asla o geceki kadar harika olamayacağını düşünüyormuş.

Ama bu doğru değilmiş. Kolyenin yarısını sarayın merdivenlerinde bulmuşlar. Ertesi sabah Prens ev ev dolaşıp kolyeyi tek tek bütün genç kızlara denemeye karar vermiş.

TARKAN :Bu kolyenin dün gece karşılaştığım güzel sahibini bulamazsam yaşayamam,
    B_a_s_K : Sen kendini yorma sahibini bulamazsan zaten ben seni yaşatmam.
    Neslim : Bask ne dedin sen bakayım.
    B_a_s_K : Kraliçem beni yanlış anladınız ben oğlumuz için şettirmiştim.
    Neslim : Banu Alkan’ıda oğlan için şettirtmiştin deme. Ben biliyom senin ne mal olduğunu.

Bu arada konuşmaları duyan ispiyoncu vezir hemen külkedisinin evine koşup tüm konuşulanları Ebru ya bildirmiş.
    Ebru da gümüşçüye bilgenin kolyesine benzer 2 kolye yaptırmış ve onların yarısını evde kırarak kızların boynuna takmış.
    Evin içinde dolaşan A.Alpay kırık parçalardan birini eline geçirmiş ve kırık kolyeyi boynuna takmış.

Ertesi sabah TARKAN tabanvayla bütün ülkeyi dolaşır ama bir sonuç alamaz.
    Derken Külkedisi’nin evine gelmiş.Üvey kardeşleri kolyeyi denemişler. Olmamış. Kırık parçalar orijinal kolyenin yakınından geçmemiş bile.

TARKAN : Artık zorlamayın uymuyor işte.
    Ebru : Acaba zamklasak olmaz mı?
    Şekerim : Evet denemeye değer bence.
    TARKAN : Saçmalamayın lütfen.
    Serkan : Lan sen kime saçmalama diyorsun len dağıtırım len seni.
    B_a_s_K : Nöbetçiler yakalayın.
    Serkan : bırağğğğınnn laayynn götürmeyin beni. Sen göreceksin kral meydanda oturma eylemi yapıp erken seçime götüreceğim bu hükümeti.
    Vildan : Hökümet mi? O ne ola.
    B_a_s_K : (Alpaya bakarak) Neyse boşverin sende de aynı kolyeden var dene istersen.
    A.Alpay : sen ne diyon lan abi mi aldınız benim gibi delikanlı adama ne biçim sorular soruyorsun len döverim len seni ama, dayak yerim diye korkuyorum.
    Vildan : Evde tek kaldı ya erkeklik hormonları kabardı herhalde.

Prens çok üzgünmüş, çünkü uğramadığı sadece birkaç ev kalmış.Tam oradan ayrılacakken evin hizmetçisi dikkatini çekmiş.
    TARKAN - Hanımefendi bir su alabilir miyim dilim damağım kurudu valla. İmansızlar bütün ülkeyi yayan dolaştırdılar beni :(

Külkedisi terkoz suyunu getirir.TARKAN suyu içer tam evden çıkacakken.

Ebru : Bakın hizmetçide de o kolyeden var bir de o denesin isterseniz.?
    Neslim : O mu deneyecek? Ne münasebet! Benim hizmetçiye verilecek oğlum yok.
    TARKAN : Ama anne herkese denettik hatta uçan fil Jumbo’ya bile denettin bunun nesi eksik.
    Neslim : Kendin diyorsun uçan fil diye en azından marifetli.

Fakat Prens ısrar etmiş. Külkedisi’nin ne kadar güzel bir kız olduğu gözünden kaçmamış.
    Tabii kolye Külkedisi’nin boynundaki parçaya kalıp gibi oturmuş.
    Prens diz çöküp Külkedisi’ne evlenme teklif ederken iki üvey kardeşe de öfke ve kıskançlıkla olanları seyretmek kalmış.
    Külkedisi Prens’in teklifini tabii ki kabul etmiş. Düğünlerini hosting sahibi kıymış. Ve sonsuza kadar mutlu yaşamışlar...

Konu wengin tarafından (06-11-06 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.

Dudu Dilli selin is on a distinguished road selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    apimm çok güzel olmuş valla ben bayıldım tebrik ederim...

Konserde En Önde şekerim is on a distinguished road şekerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

süperrrr engüüüünnnnnnnn

ay çok komik olmuş eline sağlık

:40: :40: :40:

Konserde En Önde fantin will become famous soon enough fantin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    Bravo engin roman yazmayı düşündünmü hiç

Metamorfoz nesli is on a distinguished road nesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

engin müüthişşşş olmuşş yaaa.Kaç gün beklettin ama beklediğimize değdii tşkk

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    ütopik engün ve maceraları

Vip Üye RaSKaS is on a distinguished road RaSKaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    harika olmus engin :)

Metamorfoz TarZan14 is on a distinguished road TarZan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    hehe hahaah ve ohohohoho !! Aacayipsiniz yaa ben oynasaydin keske :P öbür defaya :D cok cok komikkk :D

Konserde En Önde b_a_S_k is on a distinguished road b_a_S_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    engin tek kelimeyle harikasın _walla okumaya başladım biara gidip mısır fln patlattım :D süpersin senaryo harika +rol wermişsin :) tşkkrlr _yılın bombası bence bu olay +rep :)_
    yaratıcı kardeşim benim senbaşkasın ...
    Oneredebizoradayızrekabetmi?etmezyaratırızTCOLL

Vip Üye KarMa will become famous soon enough KarMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    tbrlerrr cok basariliiiiii