tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
41 den 49´e kadar. Toplam 49 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı veli is on a distinguished road veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    bencede abidin ve gökhan tepeye benziyor ama kimse tarkan gibi ve tarkan ın yarini tutamaz
    sen başkasın TARKAN

Sıkı Takipçi aliyaşar is on a distinguished road aliyaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bence abidin harici yalan abidin çok benziyo ama tabi takanın ayrı bi karizması var abidin sadece yakışıklı

Yasaklı mcggs is on a distinguished road mcggs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Abidin artık kayboldu ya..Görünürlerde yok..Ama benziyor az çok :)

Tarkancı Babyfacex-TarkaИ is on a distinguished road Babyfacex-TarkaИ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Yaw nie uzatıyosunuz ki kimse bensemio ama bensemeye çallışanlar war..
    Dağ giBi, derYa giBi benDe acıLar şaHidim şarkıLar Ne zaMan ümitLe haYaTa göz KırpSam çiÇekLer açSam kaPıma daYanır SonBahar..

Tarkancı zorcocuk is on a distinguished road zorcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ne abidini abidin mi kaldı :D
    TARKAN kimseye benzemez...
    sen gideli bu şehirden
    ötmez oldu bülbüller
    doğmadı güneşim batalı
    açmaz oldu güller

hala seninim, delinim
    bıraktığın gibiyim
    çıkmaz sokaklarında kayıp, derbeder haldeyim...

Metamorfoz levent_taka61 will become famous soon enough levent_taka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Abidin Var

Tarkancı escape is on a distinguished road escape - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bencede abidin ama tarkan başka

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Türkiye'de üç aşağı, beş yukarı bütün erkek pop şarkıcıları Tarkan'ı taklit eder... bi iki taklit etmeyen var, onlar da zaten daimi sanatçılar... Yoksa, Gökhan Tepe, Abidin, Gökhan Türkmen, Rober Hatemo, Kenan Doğulu, Burak Kut, Murat Boz, Yusuf Güney.... daha da onlarcası, hepsi Tarkan'ı taklit etti :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Tarkan’a kim benziyo, kim benzemiyo orasini bilemicem ama bildigim tek sey var o da Onu deli gibi ozlemem…Ay ben cok ozledim bu Cocugu ya…Vallahi, bakiin oyle boyle degil yani…Acaip ozledim, acaip…Ben, Cocuk dinlensin, su album isine bi sure ara versin falan diyordum ya hani, ay keske demez olaydim ya…Bakarmisiniz, bi taraftan Orhan Gencebay, o bur taraftan Nazan Oncel, ne biliyim bi taraftan Kayahan abi falan, shimdi de Sezen Aksu…Cocuga bi rahatlik vermediler gitti yani…Ben, Cocuk albume bi sure ar versin istirahete cekilsin falan dedikce bunlar ustune ustune geldiler Cocugun…Hani studyoyu falan bi supurtturmedikleri kaldi Cocuga ya…Pes!...Zavalli Cocuk ykusunu almak icin bi koseye falan cekildiyinde bile ellerinde olsa kulakligi Cocugun kulaklarina takip bari ruyanda da sunu calis falan diyecekler neredeyse…Buna inanamiyorum ya!...Ay rahatlik verin Cocuga, bari izin verin de Kendi albumunu cikarsin…
    Konu Efsane_1 tarafından (01-02-15 Saat 14:25 ) değiştirilmiştir.
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin
    En Nadide Çiçeğisin.
    Taa İlk Bakışta Vurdun
    Mühürü Kalbime
    SEN Ezelden Vazgeçilmezimsin!...