tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 24 Sayfa bulundu
    Tarkancı bihter is on a distinguished road bihter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Hacker Araniyor!!!

ARKADAŞLAR TARKAN'IN 10 YILDIR UĞRAŞTIĞI ALBÜM ÇALINDI!!!WE ŞU ANDA BİR SİTEDE YAYINLANIYOR...TAMAMİYLE KORSAN!!LÜTFEN TARKANI SEVEN HERKES KORSANA KARŞI DURSUN VE BU SİTENİN YAYININI DURDURSUN..SİTEYİ HACKLEYECEK,LİNKİN ORADA YAYINLANMASINA ENGEL OLABİLECEK ARKADAŞLAR ÇAĞRIMIZA KULAK VERİN..LÜTFEN BİRŞEYLER YAPALIM EĞER TARKANI BİRAZCIK OLSUN SEVİYORSAK!!!!

BU KONUYLA İLGİLİ,BU SİTENİN YAYININI DURDURABİLECEK KİM VARSA LÜTFEN DUYARSIZ KALMASIN HABER VERSİN!!!

Yasaklı Khaos will become famous soon enough Khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ben az çok anlarım arkdaşım.Hangi site ib haber etseniz. Neyse ben bulurum...

zynprtrk
    Misafir

Arrow

EVET YA LÜTFEN KORSANA DUR DİYELİM ARKADAŞLAR...BENİM KORKTUĞUM NOKTA TÜRKİYE'DEKİ İNTERNET SİTELERİNDEN AVRUPA'YA YAYILMASI...BU ÇOK KÖTÜ OLUR...O SİTEYİ GECE GÖRDÜĞÜMDE ŞOKE OLDUM...YAPANLARIN ALLAH CEZASINI VERSİN...ŞEREFSİZLER..(KUSURA BAKMAYIN BİRAZ ARGO OLDU AMA)...NAPAYIM İÇİM ACIYOR ŞUAN...

:36_1_44: :36_1_44: :36_1_44:

Yasaklı Khaos will become famous soon enough Khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    HAngi site ya arkadaşlar google amca yarım etmedi...Ben birşey ler yapabilirim belki

Nerden çıktı bu haber yaaaaaaaaaaaaa...

Aktif Üye ~LüTFü_ is a jewel in the rough ~LüTFü_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    gec kaldik artik bircok sitedede var ve dagilacak

zynprtrk
    Misafir

Arrow

Serap Tarkan'a Mesaj Atti. Inşallah Tarkan Bişeyler Yapar....en Azindan Bir Umut.

:36_1_44: :36_1_44:

Tarkancı gokhann is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    arkadaşlar ben hiç rastlamadım umarım yanlıştır ama varsa bile şu an şaşırmam çünkü albüm digitall olarak şu anda satın alınabiliyor yapan biri buralardan satın alıp yapmış olabilir umarım ve dilerim yanlıştır...

Metamorfoz Verem06 is on a distinguished road Verem06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19

Question

Can someone translated that? please...what about a hacker?

??????? :36_1_25:

See you :36_1_39[1]:

Tarkan Aşığı deniz is on a distinguished road deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    yaaaa inanmıyorum... tarkanla uğraşmaktan bıkmadılar..bu ne saygısızlık :((

Tarkancı bihter is on a distinguished road bihter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    songs of come closer is now on internet..as mp3..someone did it and now songs can be downloaded although album didn't released...we have to do something about that..because this will be terrible for tarkan!! this is an illegal way,they are same like thieves..and we want to stop this..we are lookin' for someone just to hack that sites or do something about the links including come closer songs...we announced this last night..