tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
11 den 18´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu
    Dudu Dilli redjingle is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    Ayrıca Ölürüm Sana da 17 Temmuz da çıkmıştı, orda da yanlışın var :) Ama sadece 1 kaç günlük yanlışlar, önemli değil :)) Doğru tespitler. Önemli olan şu : "Hala çok geç değil, telaşlanmaya gerek yok" :)))

Asistant Moderator xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine is a splendid one to behold xurush'nine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20

Cool Napicaz? :)

Konuya girdigimde acaba yalnis butona bastim ve gulme odasina mi denk geldim diye dusundum..Bir gulme krizidir almis basini gidiyor.. :)
    Ama gulmek iyidir..Ve bayagiir yurekten gulemiyorduk..Guleleim be!Insallah hayra ilamettir..Bundan boyle gulucukler atalim..
    Gulme krizine neden olan arkadasa da bir "mujde" vereyim - Daha ilginc bi tesbit yani..Canim benim, ne oldum dememeli ne olucam demeli felsefesine dayanaraktan Sok!! Sok!!! Acikliyorum :16 temuz benim oglumun dogum gunu..Naspicaz?Yeni album o gun cikarsa Sevdanin en son Xurush'u, pardon vurusu ben olucagima gore rekor bende(olucak)..Karisma..

Tarkan Aşığı meryem_17 is on a distinguished road meryem_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Gerçketen enteresan bi tespit inş bu temmuz ayıda tarkanıma uğur getirir we bugüne kadar en çok satan albümü olur.

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    hep beraber bekleyip görücez Temmuz ayının kacında cıkıcağını belkide uğur getirdiğini düşündüğü için yada denk gelmiş olabilir

Aktif Üye denizmavisi has a spectacular aura about denizmavisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    temmuz değil yazın albüm çıkarması uğurlu geliyor bence bi daha lütfen kışın albüm çıkarmasın hiç iyi olmuyor...
    İSTEDİM AMA YAPAMADIM
    ÜSTÜNE GÜL KOKLAYAMADIM
    DENEDİM AMA OLMADI
    KİMSELERİ YERİNE KOYAMADIM
    SEN BAŞKASIIN...

Konserde En Önde denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya is a splendid one to behold denizarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    7 million 500 bin den daha fazla satislar bu albümlerin

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Albüm tirajlari toplam 9 milyon oluyor..7.5 milyon değil arkadaşlar ;)
    2. evet,yazin cikarsin...temmuz,agustos yada haziran farketmez... :)
    Mayis bile olur...Kisin cikan albümler hic iyi olmadi(Bkz.Metamorfoz,yine sensiz) :)
    Bu arada Acayipsin ve Come Closerda güzeldi... :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Dudu Dilli hasanersingobel is just really nice hasanersingobel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    satış rakamlarında bir yanlış var ama :D.. Karma 2,5
    Dudu Türkiye 2, Rusya 1
    Ölürüm Sana 4,5 milyon sattı.
    Yani toplamda 10 milyonu geçti.Belirtmek isterim.Saygılarımla