tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

Anketimiz: promosyon yeterli mi?

Katılımcı sayısı
32. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • yeterli

2 6,25%
  • yetersiz

8 25,00%
  • universal ve hitt müzik albümü yeterince tanıtamıyor

7 21,88%
  • klipler bile dönmüyor, çok yetersiz...

15 46,88%
+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu
    HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

promosyon sizce yeterli mi?

tarkan'ın son albümüne ve albümden çıkan sınglelarına yapılan promosyon yeterli mi sizce?

Tarkancoll Fanclub Yönetimi

Konserde En Önde tarkan_karma is on a distinguished road tarkan_karma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    ben yeterli bulmuyorum megastar ımız için az bile güzel konu t.ederim hakan
    ASİLİK VAR RUHUMDA
    ASİLİK VAR SOYUMDA
    ASİLİK VAR KANIMDA
    ASİLİK VAR CANIMDA
    ASİYİM ALAYINA AYKIRIYIM TÜM DÜNYAYA
    bora...

Vip Üye mavi is on a distinguished road mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    yurt dışındaki promosyondan haberim yok ama kendi ülkesinde kliplerini bile izliyemiyoruz konserlerde olmasa ne yapardık acaba?

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    kesinlikle çok yetersiz tabii oyları etkilemek istemem

Aktif Üye ~LüTFü_ is a jewel in the rough ~LüTFü_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    tarkan bence vazgecmemeli tamam albüm cikali oldu 4 ay ve herkezin istedigi gibi bir satisa ulasilmamis da olabilir ama bu degismeyecek diye bisey yok
    zaten fazla tanitim yapilmadi ve artik yeterince yapilmasi lazim tarkan güvensin ve kendini amerika pazarina yogunlastirsin avrupada en cok satanlar bile öyle cok satmiyor ve yabancilara karsi kafalarinda hep bir soru isareti var her yabinciya degil ama türklerin imaji avrupa da hic iyi degil bunda gurbetcilerin sucu var diyecegim ama diyemiyorum cünkü kendimde gurbetciyim
    tarkan kesinlikle amerikayi feth etmesi lazim beklemesin kendisi bir riske girsin derim cok konustum saygilarla ~LüTFü_
    tarkanizim bir gün tüm dünyayi saracak bundan süpem yok

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    klipler bile dönmüyor, çok yetersiz...
    yani start the fire singeli burda bilene birinci gün bulamadim bir hafta sonra anca ....klipte dönmüyor o kadar simdiye kadar 3 sefer gördüm

Vip Üye RaSKaS is on a distinguished road RaSKaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    bence de yetersiz
    bir dudu ve karma promosyanlarının yarısı come closer a yapılsaydı albüm satısları en az 3 katı kadar olurdu.avrupada daha büyük ses cıkarırdı.Kendi kanaatimce albümdeki why dont we ( aman aman ) sarkısı shakira nın hips dont lie ından daha güzel ve daha büyük hitt alacak bir parca.bu parca üzerinde yogunlasılsaydı albüm satısları daha da patlayabilirdi.ama bence hala gec kalınmıs degil.aman aman ın üzerine yogunlasıp bir single bir de klip yapılırsa TARKAN avrupayı sallar :)))

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    bence yetersi iyi promosyon başarı ve dünya starlığı getirir...Tarkan ve Universal ayrıca Hitt iyi promosyon yapmıyoolar....

Tarkan Aşığı pelince is on a distinguished road pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ahmet çok haklı hiçbişey için geç kalınmış deil bncede
    aman aman a klib çkilse da ii olur

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    Promosyonmu?hangi promosyon?Come Closer albümünü ilk dinlediğimde yurt dışıda dahil en az 5 milyon satacağını düşünüyordum..ki 300 binlerde son aldığım duyumlara göre...TARKAN en büyük hatayı Tr deki bir kanalla anlaşıp özel bir konser vermemekle yaptı kanımca...albümü tanıtmadı..güsellik yarışmasında touch ve come closer gibi iki bomba şarkıyı bile seslendırmedi..bounce yanlış parcaydı başından beri diyorum...İstanbulda önemli bir mekanda album tanıtımı için medyaya bir kokteyl verebılırdı..yapılacak çok sey vardı ama hiç biri yapılmadı..medyada atıp tuttu işte bıluırsınuız meyva veren agacı taşlamaya bayılır bızım medyamız....