tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 41 Sayfa bulundu
    Tüm Şarkılar Ezberinde tarkan_vildan is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19

Tarkan'in Provasina Gittim!!7 Agustosunkine!!

provada yaşadıklarımı sizlerle paylasmak istedim!
    TARKAN'ın provasına gitiim.Özcan abi(TARKANla çalısmıs,TARKAN kendi grubuyla calısmadıgı zamnlarda onun sirketiyle calısıor)(o kim diceksiniz die düşünerekten yasdım) söz vermişşttii."TARKAN'IN pronasına götüreceğim seni diee ama tam temmuzda sölemişti bunu.Bana hatırlat demişti." Saat 16.30 da HARBİYE ACIK HAVA TİYATROSUNUN önünde ol diyince ümidimi kesmiştim cünkü o saatte prova olmas die düşünmüştüm.Ama ne kadr cok salakmısım!Hediye alcaktım ona ya eger bilseydim
    16.30 da tam orda oldum.Bi baktım ki dısarıya sesler geliyor.TARKAN BOUNCE sarkısını söylüyor!Ben cıldırdım nasıl heyecanlanndım ordakiler de bana delirmişim gibi bakıolar.İçeri girecektim ama TARKAN gidecek prova bitecek die cok korktum!sonra hemn özcan abiyi aradım snra benii içeri almak içini birini gönderdi bana görevli kartı verdi ve içeri sızdmm TARKAN ORADA! SARKI SÖYLÜYOR!Beni içeri alan abide"sakın dikkat cekme yoksa seni atarlar"die korkutuo beni.TARKANIN üzerine her zmn ki kapri pantolonu(canlı canlıda bi hayranı bişe istemişti hani donunu gösterdiği ) o ve üzerinde beyaz sıfır kollu tişörtü vardı.
    COK YAKISIKLIYDI YAA UUFF UFF!her neyse baktım TARKAN terledi üzerindeki beyaz tisörtü cıkardı siyah beyaz askılı tişörtünü giydi üst tarafını cıplak gördüm ya gözümün önündeee aaayyyyyyyyyyy donunu da gördümm heueuueeu kırmızıydıı yanlıs hatırlamıyorsam ama!! ama hep aynı seleri giyiyo yhaa ayakkabı olarak ta siyah parlak spor ayakkabısı wardı.Ayak bilekleri cok inceydi ama tarkan cok titiz calısıordu hiç bagırması felan yok eglenceli calısıo ekibiyle kibar bi sekildeee yaa
    onun özel koltugu war kırmızıı ona oturuo kral koltugu gbii!! cok sirin bi günes gözlüğü war kibar minik bişe günes gelmesin gözüne die onu taktı ve koltuguna oturdu ve beni gördü gülümsedi el salladım bana el salladı cok heyecanlandım yaa..
    sunu sölemek istiorum popossuu cok gzl yhaa yerim ben onu!!saat 18 30 gbi prova biittii! TARKAN odasına cekildii.Bende TARKANIN calıstıgı kişilerin yanına gittim cünkü tarkan ordan gelecekti.Gitaristi,vokalisti tarkanın yönetmenii felan herkes ordayydı ama bira içtiler konser baslamadan bi kac tane devirdiler!!biras onlarla konustumm iştee! Saat 20 30 oldu TARKAN dha gelmedii..Sonra TARKANIN YÖNETMENİN şöförü geldi yanıma konustukk onla onu görmek istediğimi söledim o da bana "TARKAN konser öncesi kimseyle resim cektirmes dedi ama leventle konuusyum belki ayarlarım dedi"" bnde yalvardımmm saatt 21 00 e geliodu ve TARKANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN BİLGESİİYLEEEEEEEE GELİOORRRRRRRRRR!!!!VE HEMEN KOSTUM TARKANA SARILDIM ÖPTÜM ONU YÜZÜNE DOKUNNDUM GÖZLERİNE BAKTIM!İNANAMIYORUM DEDİM ONU HİÇ BIRAKMAK İSTEMEDİM.TARKAN BANA "SEN PROVAMI İZLEYEN KIS DEİL MİSN" DEDİ BENDE EVET DEDİM"GÖRDÜM BEN SENİ" DEDİ VE GÜLÜMSEDİİ.SONRA "Bİ SNİYE SU ARKADASIMA DA SARILIYIM" DEDİ BNDE HEMN BİLGENİN KOLLARINA GİTTİM ONU DA ÖPTÜM COK SİRİN BİŞE COK SEVİMLİ VEE COK ZAYIF BEN FOTOGRAF CEKTİRMEYİ O HEYECANDAN UNUTUM GİTTİ TARKAN DEDİ FOTOGRAF DİE SNRA KOLUNUN ALTINA GİRDİM YASLANDIM ONA FOTO CEKTİRDİK ACELESİ WARDI KONSERE YETİŞMESİ LAZIMDI O YUSDEN BİŞE KONUSAMADIK
    SENİ COOOKK SEVİYORUM DEDİM KOLLARINI TUTARAK ODA BENDE SENİ DEDİ VE KOLARIMDAN UCTU GİTTİİ!! VE SAAT 21 30 GİBİ TRKAN SAHNEYE CIKTII MUHTESEEM BİR CIKIS.SONRA BEN ARKALARDAN EN ÖNLERE GECTİM.TARKAN DİE BAGIRIOORUM ÖPÜCÜKLER YOLLUORUM HERKESİN YAPTIGI GİBİ TARKAN GÖRÜODU AMA HERKESİ GÖRÜP GÜLÜMSEDİĞİ GBİ BANADA GÜLÜMSEDİ SONRA BANA ÖPÜCÜK ATTI SAHNEDEN BENDE ONA ATTIM COK MUTLU OLDUM YAABAGIRIORUM BANA ATTI BANA ATTI DİE HERKES SASIRARAK BANA BAKIODU!SONRA BEN ORDA COSMUSUM BİLGE GÖRDÜ BENİ YANINA CAGIRDI GİİTİİM "NASIL GİDİYOR"DEDİ MUHETESEM DEDİM
    İSMİMİ SORDU CEVAP VERDİM MEMNUN OLDUM TANISTIGIMA DEDİ BENDE DEDİM İSTERSEN OTUR DEDİİ BANA BİLGE COK SEKER KIZZ TARKAN DA BENİ BİLGESİNİN YANINDA GÖRDÜ SARKILARIN BAZILARINI ONA BAKARAK SÖLÜODU BUNU FARKETTİMM inş sıkılmamıssınızdır okurken belki kacanınız bile oldu cok uzun diiee benim konserden yasadıklarımdı bunlar konser anlatılmaz yasanır diorum ben

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    vay vay vayyy saol heyecanını paylaştığın için şanslı kız seni

Tecrübe Puanı
    19
    tesekür ederimm gercekten de öle ama sanslıyım darısı sizlerin de basına

Tecrübe Puanı
    19
    ya bn su chate nasıl katılıcam bana yardımcı olur muusunuz?

Vip Üye scorpioness will become famous soon enough scorpioness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    bayya katılcaksın nasıl yanii yaz sadece bişey yok ki

Tecrübe Puanı
    19
    yha kusuruma bakmaaa:D

Metamorfoz nesli is on a distinguished road nesli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ne kadar şanslısınnn herkese nasip olmaz provada onu izlemek helal vallaa:26:

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    çokkk şanslısın

Konserde En Önde b_a_S_k is on a distinguished road b_a_S_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Oneredebizoradayızrekabetmi?etmezyaratırızTCOLL

**MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** is a glorious beacon of light **MegaStarkan** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10
    och ne güzel bu zamanlarda cok arkiler tarkani görmüs ....sevindim valla :26: