tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
21 den 25´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu
    Dudu Dilli karmaefsanesi will become famous soon enough karmaefsanesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    Breezy
    Tecrübe Puanı
    4
    Alıntı twilight´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    ''Darbeye Hayır!'' genelgesini imzalayan sanatçılar arasında Tarkan'ında ismi bulunmakta...
    İlla bir yazı yazmasına gerek yokmuş demek...
    Girişim başarısız olunca günler sonra değil mi?O genelgeye imza atanlar o genelge kağıdını kıvırıp bir yerlerine iliştirebilirler.Ordaki isimlerin büyük kısmı inşallah medyadan aforoz edilir.Önemli olan ilk gün yazmaktı.Hani gezi parkı olaylarında ilk gün tepki gelince tıpış tıpış yazmıştı ya.Twitter'dan bir mesaj yazmalıydı nasıl o zaman yazdıysa.Halk herşeyin farkında sen merak etme sanatçı geçinen ünlüler dünyasında da güzel bir ayıklama olacak bu olayla birlikte.Bu arada aç tarkanın twitter takipçi sayısına bak sürekli düşüyor o günden beri.Yazıklar olsun hala savunanlara.Bu konuda körü körüne 'fandom' lık olayını bırakın bir sürü şehit verildi.Tepkinizi koyun.Ayıp be.
    Konu karmaefsanesi tarafından (23-07-16 Saat 15:53 ) değiştirilmiştir.

2. Dislikes HakanÇelik, nedjohnlansen disliked this post
    HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik is a name known to all HakanÇelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    10
    Alıntı karmaefsanesi´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Girişim başarısız olunca günler sonra değil mi?O genelgeye imza atanlar o genelge kağıdını kıvırıp bir yerlerine iliştirebilirler.Ordaki isimlerin büyük kısmı inşallah medyadan aforoz edilir.Önemli olan ilk gün yazmaktı.Hani gezi parkı olaylarında ilk gün tepki gelince tıpış tıpış yazmıştı ya.Twitter'dan bir mesaj yazmalıydı nasıl o zaman yazdıysa.Halk herşeyin farkında sen merak etme sanatçı geçinen ünlüler dünyasında da güzel bir ayıklama olacak bu olayla birlikte.Bu arada aç tarkanın twitter takipçi sayısına bak sürekli düşüyor o günden beri.Yazıklar olsun hala savunanlara.Bu konuda körü körüne 'fandom' lık olayını bırakın bir sürü şehit verildi.Tepkinizi koyun.Ayıp be.
    Devletin önemli kurumlarına Tarkan mı yerleştirdi bu insanları... Her şeyde de Tarkan'a saldırmayı bırakın artık... O'nun demokrasiye inancı ve vatan sevgisi biliniyor zaten, her dakika ispatlamaya çalışması gerekmiyor. Yalandan twit atanları da gördük. Twitter'dan takibi bırakanlara da güle güle diyorum.
    Tarkancoll Fanclub Yönetimi

4. Likes nedjohnlansen liked this post
    Dudu Dilli karmaefsanesi will become famous soon enough karmaefsanesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    Breezy
    Tecrübe Puanı
    4
    Alıntı HakanÇelik´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Devletin önemli kurumlarına Tarkan mı yerleştirdi bu insanları... Her şeyde de Tarkan'a saldırmayı bırakın artık... O'nun demokrasiye inancı ve vatan sevgisi biliniyor zaten, her dakika ispatlamaya çalışması gerekmiyor. Yalandan twit atanları da gördük. Twitter'dan takibi bırakanlara da güle güle diyorum.
    Gezi olaylarında tvit atan biri, daha önemli böyle bir olayda neden tvit atmadı acaba?Şunu bi öğrenseydik güzel olurdu..Kimbilir belki de kitlesinin bu olaya gezi olayları gibi tepki vermediğini düşünüp duyar kasmak istemedi twitter'da facebook'ta.Kim kazanacak diye bekleyip olayların durulmasını mı bekledi acaba..Bildiri onu gösteriyor.Olaydan kaç gün sonra yapılan toplu bildiriye de kimse itibar etmiyor bu arada zaten.Önemli olan ilk gün verilecek tepkidir.Demokrasiye inancını ve vatan sevgisini bu millet o gün bir tvitle dahi olsa görmek isterdi.Gezi olaylarında da günlerce bekleyip toplu bildiriye imza atabilirdi.Demek ki 250 şehidin olduğu bu olay ona gezi parkı gibi etki yapmadı.

Neyse ben bir tane de olsa tvit beklerdim ama atmadı yapacak bir şey yok...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    In Love
    Tecrübe Puanı
    22
    Niye Tarkan'ın twit atması ya da atmaması bu denli mühim? Ya da başka bir sanatçının? Ben cidden bunu anlamıyorum. Darbe oldu, bir sürü kişi öldü, bir sürü kişi yaralandı, bir iç savaşa doğru gitti ülke... kötü günler geride kaldı, zaten kalacaktı da, ama; Tarkan'ın atacağı twit neyi değiştirirdi? Darbeyi yapanlar, ''Tarkan böyle yazmış, gidip özür dileyelim lan'' gibi bir kafada olmadığı belli zaten. Niye her mühim olayda, en çok duyarlı olması gerekenler sanatçılarmış gibi bakılıyor? Yeterince duyarlı zaten Tarkan... Gezi parkı olayı, apayrı bir konu, orada korunan ağaçlar var, tabii ki Doğa sever olarak yazı yazacak, niye yazmasın ki?
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Metamorfoz rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    8
    Alıntı karmaefsanesi´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Gezi olaylarında tvit atan biri, daha önemli böyle bir olayda neden tvit atmadı acaba?Şunu bi öğrenseydik güzel olurdu..Kimbilir belki de kitlesinin bu olaya gezi olayları gibi tepki vermediğini düşünüp duyar kasmak istemedi twitter'da facebook'ta.Kim kazanacak diye bekleyip olayların durulmasını mı bekledi acaba..Bildiri onu gösteriyor.Olaydan kaç gün sonra yapılan toplu bildiriye de kimse itibar etmiyor bu arada zaten.Önemli olan ilk gün verilecek tepkidir.Demokrasiye inancını ve vatan sevgisini bu millet o gün bir tvitle dahi olsa görmek isterdi.Gezi olaylarında da günlerce bekleyip toplu bildiriye imza atabilirdi.Demek ki 250 şehidin olduğu bu olay ona gezi parkı gibi etki yapmadı.

Neyse ben bir tane de olsa tvit beklerdim ama atmadı yapacak bir şey yok...

Ben de bir mesaj bekledim ama maalesef yazmadı. Ama Tarkan'a bu ofkenizi anlayamadım. Bence biraz yapıcı eleştiri yapın. Sevmiyorsaniz da bence burada durmayın madem . Burası fan sitesi hatırlatayım. Ben sevmediğim biri için vakit harcamam.