tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 10´e kadar. Toplam 10 Sayfa bulundu
    Sıkı Takipçi aliyaşar is on a distinguished road aliyaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    12

Thumbs up Satılık dev arşiv

yıllardır büyük emekle topladığım dev arşivimi satıyorum 1993 ten bu yana dev posterler orta boy posterler albüm afişleri konser afişleri konser biletleri kapak olduğu dergiler röportajları dergi haberleri gazete röportajları ve haberleri hiç bi yerde bulamayacağınız promosyon baskılı ve yabancı baskılı çok sayıda cd kaset ve plak hepsini satıyorum

bilgi almak için [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın] a yazın geri dönüş yaparım

link bu burda bakıp alabilirsiniz
    [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Konu aliyaşar tarafından (17-01-16 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: link ekleme

Tarkancı Luna has a spectacular aura about
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    0
    Yıllarca sakladığınız bu arşivi satma sebebinizi merak ettim. Neden satıyorsunuz acaba, mektup yüzünden mi tepkilisiniz? Sorarak kabalık ettiysem kusura bakmayın.

Sıkı Takipçi aliyaşar is on a distinguished road aliyaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    12
    estağfurullah kabalık değil de mektup derken ne mektubu anlamadım

Tarkancı Luna has a spectacular aura about
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    0
    Haberiniz olmadığına gore ilgisi yok demek ki. Tarkan'in sosyal medya hesaplarından paylaştığı açık mektubu kastedmistim. Bazı fanlar oradaki bir cümleye bayağı alındı. Siz de acaba ondan mi arsivinizi satılığa cikardiniz diye düşünmüştüm. İlgisi yokmuş demek.

Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    12
    şimdi gördüm ben sosyal medya hesaplarımı kapattım yeni gördüm burda okudum onla alakası yok satıyorum sadece istediğim fiyat verilirse yoksa duruyolar link bu:

[Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    In Love
    Tecrübe Puanı
    22
    Yaşar abi, ben sana mail attım, ilgileniyorum diye ama, istediğiniz fiyatlar çok pahalı... her yerde bulunabilen albümlere bile 2 bin lira para biçmişsiniz? tamam Tarkan için değer de, o paralara kimsenin sahip olacağını pek sanmıyorum, bu ekonomik krizde :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    12
    her yerde bulunabilen albümler hangileri acaba eklediğim albümleri her yerde bul da göreyim :)
    ben fiyatı yazdım alan alır alınmazsa bende duruyo sıkıntı yok
    tarkan bu yani ucuza verceme satmam daha iyi
    michael jackson vb albümlerini görüyoruz hele de her yerde bulunmayan albüm ve diğer eşyalarının fiyatlarını görüyoruz
    e bu da tarkan sonuçta ucuza verceme bende kalsın daha iyi ve daha eklemediğim biçok döküman var

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    In Love
    Tecrübe Puanı
    22
    Alıntı aliyaşar´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    her yerde bulunabilen albümler hangileri acaba eklediğim albümleri her yerde bul da göreyim :)
    ben fiyatı yazdım alan alır alınmazsa bende duruyo sıkıntı yok
    tarkan bu yani ucuza verceme satmam daha iyi
    michael jackson vb albümlerini görüyoruz hele de her yerde bulunmayan albüm ve diğer eşyalarının fiyatlarını görüyoruz
    e bu da tarkan sonuçta ucuza verceme bende kalsın daha iyi ve daha eklemediğim biçok döküman var
    ''her yerde daha ucuza bulunabilecek albümler'' olarak düzeltiyorum cümlemi :)
    şöyle bir teklif sunacağım, hani resimleri de satışa çıkarmışsın abi, tüm katalog değil de, bir kaç resim satın alsam kaç para istersin :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    12
    önceden de dediğim gibi kimseye zorla satmıyorum alan alır alınmazsa zaten benim hepsi sıkıntı yok

Tarkancı starlight is on a distinguished road starlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    0

kırık kalp

bende tüm arşivimi çöpe attım burdakilere mail atmıştım sallamadılar

edit: albümler hariç
    Konu starlight tarafından (03-03-16 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.