tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Tüm Şarkılar Ezberinde bordocan is a jewel in the rough
    Tecrübe Puanı
    10

Serdar Ortaç ve eşi Chloe koyu bir Tarkan hayranı çıktı!

Serdar Ortaç ve eşi Chloe koyu bir Tarkan hayranı çıktı!

Uzun süredir ortalarda gürünmeyen Serdar Ortaç eşi Chloe ile bir kafeden çıkarken objektiflere takıldı. Meğer Serdar Ortaç’ta, Tarkan’ın geçtiğimiz günlerde Monte Carlo’da verdiği konseri izleyenler arasındaymış.

Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı Serdar Ortaç ve eşi Chloe, ‘Londra Monte Carlo’da on gün tatil yaptık. Çok eğlenceliydi. Tarkan’ı seyrettik. Canlı performansı çok güzeldi.’ İfadelerini kullandı.

Basın mensuplarının Ortaç’ın eşi Chloe’ye, Tarkan’ın şarkı ve sahnedeki dans performansını nasıl buldunuz? sorusu üzerine, Chloe, “İlk defa izledim, çok güzeldi. Şarkıları ve özellikle sahnedeki kıvrak figürleri harikaydı” sözleriyle yanıt verdi.

Röportaj esnasında bir ara Tarkan’ı kıskanır gibi olan ve araya giren başarılı sanatçı Serdar Ortaç, “sahnede ben de göbek atıyorum. Ne var yani” dedi.

Kaynak: Favhaber

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Serdar her zaman Tarkan'ı kıskanır... Çünkü, potansiyel olarak Serdar da ne yoksa, Tarkan da vardır: İyi şarkı yazabilme (Serdar'ın ilk zamanlar yazdığı şarkılar iyiydi ama son 10 yılda acayip düşüşte), iyi ses, ve Tarkan kadar iyi sahnesi de hiç bir zaman olamaz... Sadece Serdar'ın giydiği kıyafetler daha şıktır. Ama Serdar Ortaç da Tarkan da manken değil, şarkıcıdır, kıyafetlerine göre değerlendiremem.

Ama nedense, her zaman Tarkan'a laf atan insanların, daima Tarkan'ı kıskandığını düşünürüm... Okan Bayülgen de bunların içinde, Mehmet Ali Erbil de... hep düşüşte oldukları zaman Tarkan'a laf atarak, gündeme gelmeye çalıştılar, iş yaptıkları zaman ise, Tarkan'ı anmazlar, zaten iş yapıyorlardır... buna kıskançlık denir. Tarkan daima iş yaptığı için, bakın 6 yıl albüm yapmadı, ama halen bir numara... bu gün albümü çıksa, ilk tüketilecek albüm Tarkan'ın... çok kısa sürede 1 milyon tirajını da geçebilir! Benim düşüncem...

Serdar ise, hep aynı müziğin üstüne farklı sözler yapsın... sonra zaman zaman Tarkan'a laf atsın, yok Tarkan megastarsa, ben ultrastarım, yok sahnede bende dans ediyorum ne var yani, yok Tarkan'ı rakip görmüyorum falan... zaten iyi iş yapan bir isim Tarkan'a laf atmaz, çünkü bir işi vardır, magazinsel yüzüyle gündeme gelmez... Siz Yalın'ı, Keremcem'i, Mirkelam'ı ya da Teoman'ı ,Tarkan'a laf atarken gördünüz mü? Göremezsiniz, çünkü daima işleriyle meşguller... Serdar'lar, Mustafa Sandallar ne yapsın, garipler, 10 yıldır yaptıkları albümler tutmuyor, arada Tarkan'a laf atalım da gündeme gelelim diyorlar... onlara da hak veriyorum, Tarkan olmasaydı, kime laf atacaklardı? müzikleri iyi olmadığı gibi, prim yapacakları bir insan da olmayacaktı gündemde... yatsınlar - kalksınlar, Tarkan'a dua etsinler... yoksa o sesle, kapı bile sildirmezler.
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!