tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Tüm Şarkılar Ezberinde bordocan is a jewel in the rough
    Tecrübe Puanı
    10

Tarkan diyetiyle 20 günde 8 kilo verin

Tarkan diyetiyle 20 günde 8 kilo verin

Megastar Tarkan'ın 20 günde tam 8 kilo verdiğini biliyor muydunuz? İşte 20 günde 8 kilo verdiren diyetin detayları..

Uzman kontrolünde sıkı bir diyete ve spora başlayan Tarkan, böylece 20 gün içinde 8 kilo vermeyi başardı.
    Her gün 1.5 saat antreman yaparak eski formuna kavuşan Tarkan, bugünlerde fit gezmenin de tadını doya doya çıkarıyor. Söylenenlere bakılırsa Tarkan'ı forma sokmak için kolları sıvayan diyet ve spor hocası Kerim Topsakal, Tarkan için çok özel bir formül geliştirmiş.
    Yağsız ve sıfır şekerle her şeyin yenebildiği diyet sayesinde hem kilo veriliyor, hem de spor yapılarak vücut gelişiyor. Tarkan, 20 gün boyunca uyguladığı diyeti boyunca aynı tip besinleri tüketmiş. Klasik meyve sebze diyetinin dışına çıkarak sevdiği yiyeceklerden de mahrum kalmadan dilediğini yemiş, içmiş. Tatlı sever biri olarak ne irmik tatlısından ne de kabak tatlısından ayrı kalmış.
    20 günde 8 kilo verin

Sabah kahvaltısı
    * 2 dilim kepek ekmek ya da yulaf ezmesi
    * 100 gr. yağsız lor peyniri
    * Domates, badem salatası, taze biber (çarliston)
    * Bir bardak diyet süt/çay
    * 30 dakika sonra 1 bardak greyfurt, portakal, elma ya da havuç suyu
    Öğle yemeği
    * İki adet orta boy haşlanmış patates.
    * 150-200 gr. tavuk, yağsız kırmızı et ya da balık
    * Tuzsuz yağsız salata
    * Bir orta boy muz ve kivi
    Akşam yemeği
    * Bir porsiyon yağsız, tuzsuz sebze yemeği (patates ve bezelye ilâveli). Ispanak, semizotu, bamya, karnabahar, kabak, pırasa tercih edin.
    * Sebzeli pilav (tuzsuz limonlu)
    * Üç yumurta beyazı
    * Meyve salatası (muz, kivi, armut, yeşil elma, üzüm) 30 dakika sonra bol limonlu havuç rendesi.
    Diyet tatlıları

Kabak tatlısı: Tatlandırıcı ve limon suyu koyulabilir.
    İrmik tatlısı: İrmik teflon tavada iyice pembeleşinceye kadar kavrulur. Su, tatlandırıcı ve limon suyu kaynatılır, sıcak su olarak dökülür.
    Etimek tatlısı: Pirinç unu, diyet süt, tatlandırıcı, dilimlenmiş muz ve hafif tarçın ilâveli.
    Not: Günde 3 fincandan fazla nescafe içmeyin. Çaya limon suyu ekleyin. Haftada en az üç gün ıhlamur çayı içebilirsiniz.

Kaynak:ülke haber

Buna benzer bir haber vardı bir kaç yıl önce aynısı mı değil mi bilmiyorum fakat tarih yeni görünüyor diye ekledim.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Tarkan'ın adı geçen diyet haberlerine hiç inanmıyorum. Çünkü bizzat Tarkan'ın 2009 da söylediği bir şey vardı, ''Diyet yapmıyorum. Her şeyden azar azar yiyorum. Formumu korumak için, sağlıklı uyuyor, sigara alkolden uzak duruyor, ve spor yapıyorum.''
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!