tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Tüm Şarkılar Ezberinde bordocan is a jewel in the rough
    Tecrübe Puanı
    10

Demet Akalın: İnşallah Tarkan'ı da evlendiririz

...

"İNŞALLAH TARKAN'I DA EVLENDİRİRİZ"
    Gazetecilerle kuliste sohbet ederken, konserden sonra küçük bir parti yapacaklarını söyleyen Demet Akalın, “Bugün doğum günü olan dinleyicilerimle fotoğraf çektireceğim” dedi ve ekledi: “Bugün Tarkan’ın da doğum günü. Tarkan bizim çoluğumuz çocuğumuz olduğunda aramasın ama ben onun doğum gününü kutlayayım. Çocuk çok farklı bir duygu. Ben bile evlendim. İnşallah Tarkan’ı da evlendiririz."

Kaynak:HT Magazin

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    ''Bizim çocuğumuz olsun, aramasın ama ben onun doğum gününde kutlayayım.'' alttan alttan ima yapmış... Bu kadın ne zaman ne diyeceğini bilmiyor, bence bir psikoloğa falan gitsin, gerçekten. Rising Star'da yaşanan bir olayı anlatacağım; bir bölümünde, Gülben'le konuşuyorlardı, zannedersem Demet mikrofonu kapalı sandı, ama sesler gayet net duyuldu, canlı yayında, ''karnım ağrıyor, yayından sonra tuvalete gidelim'' gibisinden abeste iştigal, sözler söyledi... Demet hep böyle, ne diyeceğini bilemez. Nasıl buralara geldi bilmiyorum, ses zaten yok, bir de ağzı pis.. Neden değer verirler böylelerine, çözemedim bir türlü...

Geri kalan konuya bakarsak, evet; Tarkan evlensin, çoluk çocuğa karışsın ben de isterim, lakin bayan hayranları aynı şeyi düşünür mü, bilemem...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Tarkan'ım evlenirse mutlu olur mu bilmem ama Kıymetlimin incinmesini istemiyorum ben...Yani evlilik monoton bir hayata başlamak demektir...Klişe yani...Yani aslında böyle adaletsiz bir dünyaya çocuk getirmek hem kendine hem de çocuğa yazık etmiş olur...Boş ve anlamsız..Ben Tarkan'ın yerinde olsam, sevgililerimle gezip tozar, hayatımın geri kalanını da (ki Ada'm 43 yaşında, bu saatten sonra ne evlenmesi) daha anlamlı ve daha manalı işlere sarf ederdim...Var ya, evliliğin tadını bilmiyor O, bilse hayatta evlenmez onu söyleyim...Boşa kürek çekmekten başka bişey değil...Etrafımda ve çevremde, evliliğinin daha 6-7 ayında boşanan bi sürü çiftler var, hatta çoğu da birbirilerinin derdinden ölüp biten çiftelerdi ama daha ilk bir yılı doldurmadan bıkıyorlar birbirilerinden...Lakin çevremde ve de tanıdıklarım içerisinde uzun süreli sevgili çiftler var mesela, yaklaşık 10 senedir hala bir birbirlerinden bıkmadan usanmadan birlikteler...Hatta soruyorum bazen o çiftlere, nasıl oluyor da bunca zaman sorunsuz falansız herşey böyle yolunda gidebiliyor, bu kadar kolay yürütebiliyorsunuz deye ve cevabında şunu duyuyorum...,,Mümkün mertebe birbirimizi kırmamaya çalışıyoruz ve bir de aşağı yukarı aynı kafada oldun mu iş tamamdır''...Hatta bunca zamandır hiç çocuk da yapmamışlar, kendi hayatlarını yaşıyorlar ama sadece kendilerini düşünerek değil, etraflarında olup biten neredeyse bir çok şeye kayıtsız kalmıyorlar...Ellerinden geldiği kadar (güçleri yettiği kadar) gerek maddi, gerek manevi ve de fiziki yardımlarını eksik etmiyorlar hiç bir zaman...Yani demek istediğim o ki, Tarkan evlenmeden de mutlu olabilir...Tabii ki de eğer Bizimki illaki evlenmek istiyorsa o başka, bizim Ona karışmaya hakkımız yok, ki zaten yeterince herşeyine karışıyorlar Çocuğun...Bi burnunu karıştırmadıkları kalmıştı, onu da bu grip olayında iyice abarttılar, neyse...O ki kaldı çocuk meselesine, ki Neşe Anne illa ki Tarkan'dan torun istiyorsa, o zaman hele hiç karışmak gibi bi lüksümüzün olmadığını anlamamız gerek...Ki sonuçta Kadın haklı yani, hangi anne torun istemez ki...
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin
    En Nadide Çiçeğisin.
    Taa İlk Bakışta Vurdun
    Mühürü Kalbime
    SEN Ezelden Vazgeçilmezimsin!...