tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Tüm Şarkılar Ezberinde bordocan is a jewel in the rough
    Tecrübe Puanı
    10

Gecenin yıldızı Meryem

Gecenin kraliçesi Meryem!

Tarkan’la hiçbir proje yok. Tanışmayı çok istiyorum gerçekten. Onu dinleyerek geçti yıllarım. Bizim evimizde Türkçe sadece Tarkan çalardı”

Meryem Uzerli’yle Türk-Arap ortaklığı O3 Production’ın yapacağı dizi için Cannes’da buluştuk. Üçlü bir aşk hikâyesini anlatan ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisi için heyecanlıydı Meryem. Bense ondan daha heyecanlı. Çünkü Meryem’e soracak o kadar çok şey var ki.

Dün dizi ve partneri Murat Yıldırım’la ilgili birçok detayı yazmıştım. Ama son 10 gündür Türkiye’de konuşulan ve merak edilen “[FONT="Arial Black"]Tarkan’a hayranım, onunla tanışmayı çok istiyorum” açıklamasını sormadan olmazdı. Çünkü malum bizim şüpheci ve çok bilmiş insanımız “Hadi canım! Meryem, Tarkan’la tanışmak isteyecek de kimse tanıştırmayacak. Olacak iş değil, bu yeni bir işin sinyali. Saf olmayın” dedi. Ya biz safız ya Meryem çok iyi oynuyor ya da bizim insanımızın içi kötülükten çürüyor çünkü artık bilmişlikte tavan yapıyor.

‘GENÇLİĞİM ONU DİNLEYEREK GEÇTİ’

Meryem Uzerli “Tarkan’la hiçbir proje yok. Tanışmayı çok istiyorum gerçekten. Onu dinleyerek geçti yıllarım. Bizim evimizde Türkçe sadece Tarkan çalardı” dedi. Meryem’in tüm işleriyle ilgilenen Meltem Kazaz da “Ben aslında Meryem’i Monako’da 30 Ağustos’taki Tarkan konserine getirmek istedim. Meryem’e sürpriz yapacaktım. Ama set yüzünden ayarlayamadım. Daha sonra Harbiye Açıkhava Konserleri için bilet baktım ama bulamadım” dedi.

Ben “Neden birilerini aramadın? Meryem konsere gitmek istediğinde ona ‘Bilet yok, davetiye veremeyiz’ diyecek halleri yok ya” deyince, Meltem bana “Bize kimse inanmıyor ama biz çok normal yollardan hareket ediyoruz. Öyle bir ayrıcalık peşinde değiliz. Ben internetten girdim, bilet sorguladım. Kalmamıştı. Daha sonrası için bakacaktım onda da konserler iptal edildi. Şimdi de Meryem’in çekimleri başladı, çok yoğunlaştı. Öyle tanıştırma, araya birilerini sokma, konuşma gibi hiçbir şey olmadı” dedi.

Yani durum bu. Herhangi bir proje için planlanmış, tasarlanmış bir durum yok ortada. Proje de yok. Yani artık kim saf burada, en iyisi okuyucu karar versin. Onun dışında eğer bir firma kesenin ağzını açıp Meryem ve Tarkan’ı ikna eder ve reklamlarında oynatırsa onlara da şimdiden helal olsun derim. Bence süper ikili olurlar. Çünkü ikisinin de enerjisi müthiş.
    [/FONT]

KAYNAK: Habertürk/ Esin Övet
    Konu bordocan tarafından (09-10-15 Saat 09:12 ) değiştirilmiştir.

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Olsun, ne güzel işte, o da bu ülkenin çok sevilen değerli kızıdır...Tabii ki de onun da hakkı var Aşkımızı görmege...Ne yani Meryem Uzerlinin Tarkan hayranı olmaya hakkı yok mu yani?...E tabi ki de var...Ben aslında çok severim Meryem Uzerliyi...Oldukça kendisine özgün kimsede olmayan enteresan bi özelliği var...Çok da tatlı bi bayan...Kendisine burdan başarılarının devamını dilerim...
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin
    En Nadide Çiçeğisin.
    Taa İlk Bakışta Vurdun
    Mühürü Kalbime
    SEN Ezelden Vazgeçilmezimsin!...