tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    Tüm Şarkılar Ezberinde bordocan is a jewel in the rough
    Tecrübe Puanı
    10

Tarkan’ın serveti nerede?

Tarkan’ın serveti nerede?

Dün Sezen Aksu’nun Amerika Birleşik Devletleri’ndeki turnesini kimlerin organize ettiğini sormuştum. 30 Eylül Houston, 2 Ekim New York konserleri son dakikada ertelendi. Buna da çok şaşırdığımızı saklamayacağım. Ve erteleme kararının, bu kadar gazete, TV haber merkezi, radyo ve internet haber portalı varken Sezen Aksu’nun web sitesinden duyurulması da ilgimi çekti. Özetle konserlerin kimler tarafından organize edildiği ve son dakika ertelenmesi bana ‘gizemli’ gelmişti. Tüm bunları sizinle paylaşırken, müzik yapımcısından, menajerinden ve basın danışmalarından konu hakkında detaylı bilgi vermesini rica ettim. Yanıt gelirse hemen sizinle paylaşacağım.

Bugün ise bir başka gizemli konu hakkında Tarkan’dan ve beyin takımından bilgi rica edeceğim. Çünkü fısıltı gazetesinde bu konuyla ilgili çok şey dolaşıyor.

Tarkan bildiğiniz gibi en çok kazanan şarkıcımız. Ortalarda dolaşmadığına bakmayın para getiren her yerde bulunuyor. Örneğin Azerbaycan veya Rusya’daki düğünlerde, Akdeniz otellerindeki görkemli düğün veya doğum günlerinde hep ‘şeref misafiri’ oluyor. İddialara göre buralarda kemiksiz büyük paralar kazanıyor. Hatta masada konuk gibi otururken sahneye davet edildiğini, CD’si çalarken şarkı söylermiş gibi yaptığını iddia edenlere bile rastladım. Tabii ki çok büyük paralar karşılığında... Önemli olan zengin Rus işadamının eşine doğum günü hediyesi olarak Tarkan’ı sunması… Özetle Tarkan ‘ekstra’ denilen bu işlerden çok büyük paralar kazanıyor. Kimse nereden, ne aldığını bilmiyor.
    İstanbul’da Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserlerinin hepsinde merdivenler bile doluyor. Bu konserleri kendi firması organize ediyor. Yılda beş, on konser veriyor ama çok büyük paralar kazanıyor. Ön sıraların 500 lira olduğu çok yazılıp çizildi. Salon kirası, ses, ışık tesisatına ve orkestraya verdiği paralar çıkınca hasılat cebine kalıyor. Tabii davetiye diye satılan biletler de net kâr oluyor. Şimdi tüm bunları bırakıp en büyük geliri ve bu paraların ne olduğuna gelelim.

Son 10 yılda ne kadar vergi ödedi

Tarkan yıllardır TV reklamlarından çok büyük paralar kazandı ve kazanmaya devam ediyor. En son Filli Boya reklamında izledik. Daha önce Mado, Turkcell Hazırkart, Pepsi, Opet, Avea ve TTNet gibi firmalar hesabına 9 kampanyada rol aldı. Bazı meraklı hayranlarının yaptığı araştırmalara göre bu reklamlardan 43 milyon lira kazandı. Allah daha çok kazandırsın da kazandıklarını nasıl değerlendirdiği merak konusu. Bu milyonlar şu an nerede? Ülkemizde mi yoksa yurtdışında mı? Hangi bankamızda yatıyor, yoksa borsada mı yatırım oldu? Belki hiçbir bankaya uğramadı. Tüm servetini gizli gizli gayrimenkule yatırdı. Kulağıma gelen çirkin dedikodulara göre (umarım iftiradır) ‘Kazancını yurtdışına taşıyor. Almanya’da evler alıyor. Alman bankalarını tercih ediyor’ diyenler tanıdım. Şimdi Tarkan’ın avukatından rica etsem bizi aydınlatır mı acaba? Son on yıldır Maliye’ye ne kadar vergi yatırdı. Servetini açıklamak zorunda değil ama nasıl değerlendirdiğini üstü kapalı anlatabilir. Yani biraz daha şeffaf olabilir mi? Biliyorsunuz zenginin parası, fakirin çenesini yorar. Bakın özel yaşamını sormuyorum. Uzun zamandır yanında hiçbir kız görmedik; acaba neden, demiyorum…

Bugün/ Aykut Işıklar

Yazısına cevap gelir mi bilmem ama bu da hep olumsuz yazanlardan.

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Ateşe körükle gitmek zaman kaybından başka bi şey değildir...Ve bunu yazan her kimse çok büyük bi zarara uğradığı belli...Kendisini tutamamış açmış ağzını yummuş gözünü...Resmen yıkıp sürümüş Adamı...Bilmem şurdan şu kadar kazanmış, burdan bu kadar kazanmış, yok bilmem milletin karılarına kızına sunulmuş...Allah Allah...Delinin zoruna bak, ya şunu yazan delimidir nedir?...Sana ne ya elalemin parasından pulundan, sen kendi kazancına, işine baksana be!!!
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin
    En Nadide Çiçeğisin.
    Taa İlk Bakışta Vurdun
    Mühürü Kalbime
    SEN Ezelden Vazgeçilmezimsin!...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Bilal Özcan - Aykut Işıklar...
    Al birini vur ötekine... İkisi de magazinden zerre anlamayan, sırf eleştiri yapmak için yapan insanlardan...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Metamorfoz rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    Onlara ne acaba Tarkan'in servetinin nerede oldugundan anlamadim yani 😡

Metamorfoz Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 is a glorious beacon of light Efsane_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Dedikodu, dedikodu kıskanıyorlar
    Al Elmaya taş atan çok olur Yar
    Bile bile dalımıza basıp
    Bizi oyuna getiriyorlar

Yüreği sızlamadan canımızı yakanın
    Er ya da geç verecek hesabı var
    Seveni seveninden ayıranın
    İki elim yakasında mahşere kadar!!!...

Aldırma Aşkım Sen onlara...
    SEN O Bildiğim Bütün Aşk Bahçelerinin