tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Tarkancı pinkybonn is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

kalp Tarkan; tesadüf değil

Aslında insan sevgisini çok zor kaleme alıyor en azından ben böyle düşünüyorum.. hani karşılıklı gelse sözler dudaklardan rahatça dökülebilirmiş de yazarken acaba eksik mi yazdım ya da ifade edebildim mi kaygısı taşıyoruz..
    Hayat bazı insanlara çok büyük şanslar veriyor.. Tarkan olmak star olmak çok farklı.. Ben her zaman bu hayatta hiç bir şeyin tesadüf olmadığına inanmışımdır.. dünya ya gelirken hepimizin bir anlamı olduğunu ve seçilmiş insanların var olduğunu düşünüyorum. . Tarkan olarakta sizin bu özel insanlardan biri olduğunuz kanatindeyim..Neden derseniz sanatçı olmakla ünlü olmak arasında çok büyük bir fark var.. siz gerçekten sanatçı olan tarafsınız ve mesleğinizin getirisi ün.. Bu ünü çok doğru kullanmanız Humanist yapınız ve barışçıl tavrınız insani yönünüzünde ne kadar iyi olduğunun kanıtı..
    Sizinle hiç tanışmadım hiç konuşmadım fakat çok sayıda konserinize geldim.. Sanırım insan kendine yakın bulduğu insanı seviyor beğeniyor.. Bunca insan arasında sizin tarafınızdan farkedilmem imkansız!Ama hiç bir karşılaşma tesadüf değil elbet bir Sebebi var.. Hatta sizi sevmeyi seçmemin bile bi sebebi var bunu zaman gösterecek.. siz bilmiyorsunuz ama hüznümde de sevincimde de hep siz ve şarkılarınız yanımda ve kalbimde..
    Sizinde acılarınız hüzünleriniz alınganlıklarınız kırılganlıklarınız zaaflarınız var.. Hatta siz bu duyguları çok daha yoğun hissediyorsunuz biliyorum çünki çok duyarlı bir insansınız.. salt başarılarınızı değil emin olun ünlü Olmasaydınız da sizin gibi biriyle tanışmayı ve hayatımda olmasını çok isterdim.. Başarılarınızın daim olmasını ve neşeli bir ömür geçirmenizi dilerim..Bir gün tanışmak dileğiyle,😘 Sevgiyle kalın..💝

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Gayet de güzel aktarmışsınız duygularınızı... İnşallah bir gün kendisiyle de görüşür, yüz yüze de konuşursunuz, ne söylemek isterseniz söylersiniz. :) Tekrardan foruma hoş geldiniz.
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tarkancı pinkybonn is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Hoşbulduk 😊Güzel dilekleriniz için çok teşekkürederim.. 😄inşallah 😊.. Amin.. 🙏 şayet heyecanlanmazsam konuşabilirsem ne mutlu.. bazen insan ne kadar kelimelerine güvense de heyecanlanabiliyor..😊Tabii saygıdan ve çokça sevgiden kaynaklı..😊