tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu

Konu: Tarkan'a..

Tarkancı pinkybonn is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

kalp Tarkan'a..

1999 yılında bir tatil dönüşü tarkan konserine harbiye açık havadan bilet aldım.. Kıl oldum şarkısı patlamış ardından da gitme ve şeytan azapta şarkıları ayyukta. .Henüz 18 yaşındayım okuldan yeni mezun olmuşum annecim tatil dönüşü biriktirdiğim paralarla konser bileti almam için beni zorladı..ben de konser bileti aldım..fakat annecime nasıl söyleniyorum..bi kıl oldum abi diye şarkı çıkarmış saçma bi klibi var bu çocuk izlenir mi diye..neyse konser günü geldi çattı..konser başladı..İlk şarkını söyledin ve bi alkış bi kıyamet gidiyor.. ardından şeytan azapta şarkısını söylüyorsun ben şaşkın şaşkın seni izliyorum.. dansların sahne performansın şahane. .yanımda da ikiz kardeşim var..onunla kalkıp dans ediyoruz e tabii dayanamadık.. ardından gitme şarkısını söylemeye başladın. Herkes sus pus..bi an gözgöze geldik. Işte o an hayatımın geri kalanında senin büyük bir hayranın ve seni gerçekten seven biri olacağımı anlamıştım..şaşkınlıkla karışık konserini izledim ve keşke hiç bitmeseydi dedim. Bi çok konserine geldim ve hep keşke bitmese biraz daha uzun sürse diye dua ettim..1999 yılından bu yana hala hayalim bir gün seninle tanışmak.. inşallah olur..

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Foruma hoş geldiniz. Ama 1999 yılı olduğuna emin misiniz? Benim bildiğim Tarkan, 1998 - 1999 yıllarında Fransa'da yaşadı ve Türkiye'ye gelmedi askerlik sorunu olduğu için. Gitme ve Şeytan Azapta şarkıları Aacayipsin albümünde, 1994 yılı olabilir mi dediğiniz konser? Ya da 1995 ?
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tecrübe Puanı
    0
    Pardon haklısınız .. günlüğüme baktım..1995 yılındaki konsermiş.. çok özür dilerim..😯

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Estağfurullah, rica ederim, özre gerek yok... :) Tarkan o yıllarda Sezen Aksu'yla da çok konser verirdi, Sezen de var mıydı o konserde?
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tecrübe Puanı
    0
    Evet hatırladığım kadarıyla vardı..😊