tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu

Konu: Hayalim

Tarkancı zeynep ilayda tekinn is on a distinguished road zeynep ilayda tekinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Hayalim

Sevgili Tarkan; Ben sizin çok büyük bir hayranınızım 19 yaşında bir genç kızım konservatuar eğitimi alıyorum.Konservatuara hazırlanıyorum sizi örnek alıyorum sizin kadar başarılı olamasamda sizin gibi olmaya çalışacağım ayrıca sizinle komşu sayılırız beykoz konaklarında oturduğunuz evin aşşağısında oturuyorum(alibabafırını)ordan gelip geçerken sizin burda olduğunuzu bilmek beni heyecanlandırıyor ayrıca beykoz musiki derneğindeyim ordanda eğitim almaktayım derneğimize ve konserlerimize gelirseniz çok mutlu olurum.Bu arada konseriniz muhteşemdi türkiyede teksiniz ama bana göre dünyada teksiniz.Hiçbir konserinizi kaçırmıyorum ayrıca bir hayvan sever olarak izmirdeki hayvan barınağının açılmasına katkıda bulunduğunuz için çok mutlu oldum inşallah sizinle tanışırım sizi çok seviyorum görüşmek dileğiyle...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    En geniş kapsamlı Tarkan forumuna hoş geldiniz...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!