tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Tarkancı kumral_bebek is on a distinguished road kumral_bebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

kalp Sevgili Tarkan,

Merhaba. Sen beni tanımıyorsun ama ben sana yıllardır aşinayım. Annem ne derdi konu senden açılınca biliyor musun; ben sen televizyona cıktıgında, 3.5 yasindayken bastan sona kadar sarkinin oynarmisim. Ve baska hareketli bir sarkı cikarsa sadece dinler ya da kafa sallarmisim, resmim bile var oynarken :) Sonra altı yaşındayım, hayal meyal hatirliyorum, anneme ağlayarak dedim ki ''Ama beni yollamıyorsunuz madem siz de götürmüyorsunuz konserine, ya O nunla tanışamadan ölürse anneciğim? Lütfen bana bir söz ver hatta yemin et, ben 18 yaşına gelince babamı ikna edeceksin ve beni Tarkan'ın konserine yollayacaksın.''
    Annem benden kurtulamadığı için olsa gerek anne sözü verdi, vallahi dedi :)
    Liseye geçtim, birgün haftasonu, ailece oturup magazin haberleriydi sanırım izliyoruz, sen çıktın ekrana. 'Bak baba damadın' dedim, ailem tutucudur biraz, babam bağırarak birden doğruldu yerinden ödüm patladı ama olsun, umrumda değil :)
    Üniversite hazırlığı bitirdim o yaz, 1.sınıfa geçtim. Çocukluk arkadasım da o sene Konya ya tasindi. Tarkan Fanta Fest.le Konyaya geliyor, aman Tanrım! Ben anneme bir ısrar bir baskı... Sonra sözünü hatırlatmaya calıstım, hatırlamadı sansima :\ Ama sonunda ikna ettim, o da babamı vee gittim! En öne geçtim, erkenden gittim çünkü. Bir kere göz göze geldik, ve ben bitik.....

Sevgiyle aşkın arasındaki fark nedir biliyor musun? Biz derste işledik, anlatıyım. Aşk;içinde tutku, bağlılık ve yakınlığı barındırır. Tutku hormonal bir durumdur, cinsel dürtülerimizdir yani ve aşk sevgiden çok daha yoğun olduğu için vücut tüm gücüyle çalışır, yorulur, bu yüzden aşkın ömrü en uzun 6 ay ila 1 yıldır.
    Sevgi ise bağlılık, şefkat ve yakınlığı barındırır. Daha az yoğundur, içinde cinsellik olmak zorunda değildir, ama oladabilir. Ve koşulsuzdur, zamanla derinleşir, ömrü ömür boyudur.

Sevgilerimle...

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Herkesin ne farklı hikayeleri var, di mi Tarkan'ı tanımak, ya da tanışmasıyla ilgili? :) Sen de güzel anlatmışsın sevgini. İsmini de söyleseydin de ona göre hitap etseydik :) Neyse, hoşgeldin, Kumral bebek :))
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!