tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Thumbs up Teaser yayında!

netd.com 'da ''Hadi O Zaman'' teaser'i yayında...

Duyan duymayana duyursun... ;)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Dudu Dilli okantuzun is a glorious beacon of light okantuzun is a glorious beacon of light okantuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    "Hay Hay"ın klibini anımsatmadı mı sizede?

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Şarkı;
    Bence bir ''Hay Hay'' tadı vermemiş. Bunun sebebi, şarkı sözü yada müzik eksikliği değil. Özellikle müziği çok kaliteli olduğunu belli ediyor şarkının. Ancak; bir aranje eksikliği aradım. ''Come Closer'' albümünde Ozan Çolakoğlu yoktu, yabancı aranjörler vardı. Bunda İskender Paydaş. Biliyorsunuz yurt dışındaki aranje işleri Türkiye'dekine göre kat kat iyi. Tüm suçu İskender'e bağdaştırmak istmemem; Ama belki bir Ozan Doğulu olsaydı daha farklı bir aranje olabilirdi. Bir de sanırsam Nazan Öncel'in sesi bir ton pesleştirilmiş. Sesimi yetmemiş nedir? Bilmem ama, keşke Tarkan tek başına okusaydı ya da Tarkan daha fazla okusaydı.

Klip;
    Animasyon klipleri ben çok seviyorum. Şarkı ''Hay Hay'' tadı vermedi dedim. Ama klip tam zıttı olarak verdi. Hatta bence Hay Hay'dan daha da iyi olmuş. Teknolojinin en güzel nimetleri kullanılmış. O kral tacı nasıl da yakışmış Tarkan'a :) Hele Tarkan'ın klipte çocuksu hareketlerine (ceketini tutup ilginç şekilde bakmasına, oradan oraya koşuşturmasına vs.) tam anlamıyla bayıldım.

Özün sözü; Tarkan'ı özlemişiz.
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Metamorfoz rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    bana da hay hay klibini animsatti.animasyonlar cok guzel olmus.Tarkan her zaman ki gibi mukemmel zaten...