tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 48 Sayfa bulundu
    duygutarkan
    Misafir

Thumbs up Samsun Konseri

Arkadaşlar muhteşem bir konserdi..yerle gök bir oldu sanki...kıyamet günü gibi bir şeydiii..ortalık inlediii..millet doldu taştı...bunları yazarken bile tüylerim dikendiken oldu...allahım o manzarıyı ömrüm boyunca unutamayacagım..inanın heyecandan harfleri bile göremiyorum...ewettt en baştan başlayalım..saat 2de oraya gittik..henüz kimse yoktu..çimenlerin üzerinde neredeyse piknik yaptık:) akşam 6 gibi artık hareketlenmeler olmaya başladı..bizim başımızada çok komik olaylar geldi:)))))))))))) defne joy ve bbg den ali avea standlarındaydı..eğlenceli bir program hazırladılar biraz onları izledikk..derken bakın allah aşkınaa işte burada ortalık koptu ..saat 6 bizz kapıların karşısındaa çimlerde oturuyoruzzz..anneme dedim kii"annee azıcık kapının orada duralım değişiklik olsunn sonra buraya gelirizz"annecimm "tamam" dedii..ve biz 7kişi kapınnın oraya gittik..arkadaşlar arkamı dönüp bakarım ve göreyim tahmin edin::::::::: "bütün millet koşarak adeta yariş yapıyorlar bizim arkamıza doğru geliyorlar ama herkess "ayyyyyyyyyy biz çatladık ama gülmekten varyaaa arkamız dakikasında kuyruk oluşturdu
    neyse içeri girdik..yerlerimizee oturduk tribündeydikk ilk ddefa tarkan konseri ne gittiğim için sahne önüne gidemedik ama yinede süper ötesiiydii..uzakta değildik sahne önüydüü..yanındaydıı..tarkanı rahatlıkla gördük oda bizi gördü..çook güzeldii..konser bittikten sonra bizim millet tarkanı 3 defaa sahneye çıkarttık...gidemedi.....offfffffffffff hele o TARKANın sahne açılışı allahımm yer yerinden oynadııı.ortalık koptu çığlıklar yükseldiii... SAMSUN inlediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    süperdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..kapkaranlığın ortasında TARKANın sesii ama görüntü yookkkkkkkkkk onu beklerken vee birden ışıklarla
    TTTTTTTTTTTAAAAAAAAAARRRRRRRRRKKKKKKKKKKKKKKAAAAAA AAAANNNNNN
    ALLAHIM YAZARKEN BİLE O ANI YAŞIYORUMM.....stadyumun gerisi kapkaranlık ama yıldızları anımsatan hareketlenmeler........şimdi ağlicammm vallaaa
    veeee TARKANNNNNNNNNNNNNNN inanın hangi şarkısıyla başladı hatırlamıyorumm kendimi kaptırdımm o anda sanki benii tutmasalar sahneye fırklayacaktımm..o an tabi ben sıyırdm..yerimde zıplıyorumm arkadaşalr kalpkrizi geçiricem sandımm.kızlarr kolumdan tuttular bağiriyorum bırakın bırakın diyee TARKANı görüncee ayağa kalkıp zıplicam dedim ve dediğimi yaptım..arkadaşlarrrrrr muhteşemdiii..ya gerçekten kendi gözümle TARKANı görünce bi değişik oldum..gerçekten çok semptikti..cana yakındı..inanınçok iiii yii bir insan ay canım bende kimlere söylüyorumm...bir bakıma birşeye çook sewindiimmm..annemle babamın TARKAN hakkındaki görüşleri değişti artık onlarda TARKANı sewiyorlar.. KONSER süperdii TARKANın dans performanslarıı muhteşem diii..sadece samsun için özel hazırlanmıştı samsuna karşı çok tatlıydı..sewecendii..biz coştuk zatenn dememe bile gerek yok sanırım;)
    arkadaşlar öye yada böyle TARKAN beni fark edecek diyordum ve sonunda oldu TARKAN beni fark etti!!!!!!!!!!!!!!!
    arkadaşlar bir pankart hazırlamışım TARKANın beni fark etmesi bu yüzden çok kolay oldu
    pankartımızı TARKAN gördüğünde"uzun ince bir yoldayım"ı söylüyordu..şarıyı söylerken defalarca baktı bize gülümsedi... ve şaarkının sonunda bize bakarak"canlarım benim yaaa,yerim sizi ben"dedi...şarkı boyunca ell salladı bizee öpücük attı..şarkıyı bitirirken bize bakıyordu o sırada öpücük attı bende ayağa kalktım TARKANa öpücük attım ve gördü güldüüü

inanın çıldıracak gibi oldum vee halada çıldırıyorumm.TARKAN söz verdii arayı uzun tutmayacakmış..tekrar gelecekmiş..kim ne derse desin TARKAN bir numara kimse stadyumları dolduramıyor TARKAN gibi..biz 7de girdik stadyumaa saat 8den sonraa kuyruklar uzanmış yola kadar stadyumun dışı tıklım tıklımmışş..annemlerin söylemesii..annemlerdeki şansa bakarmısın???biz tribüne girdik..annemlerse bedavaya girmişler hemde sahne önü..deli ettiler biziiii :) tam önümüzdelerdi böyle birşey olur mu yaaaaaaa :)))))
    millet ya sanırım fazla yazmişim bir saattir yazıyorumm burada kesimm ben tamam mı sormak istediğiniz birşey varsa buyurunn..umarımm mutlu olursunuzz....
    ben çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk mutluyummmmmmmmmmmmmmmm
    TARKANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNN
    SENİ SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
    SAMSUNA GELDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
    TARKANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN N
    TAAAAAAAAAAAARKKKKAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNNNNN
    TARKANNNNNNNNNNNNNNNNNN

Tüm Şarkılar Ezberinde tarkan-rock is on a distinguished road tarkan-rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    merhaba! DUYGU-TARKAN.ben bu mükemmel TARKAN-COLL forumunun yeni üyesi TaRKaN-ROcK.Ben de sana katılıyorum TARKAN gibisi dünyada yok.O,her zaman 1-NUMARA.Ben de,bu arada azerbaycan konserine gitmişdim,bir sözle mükemmel,mükemmel,mükemmel KONSERDİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

duygutarkan
    Misafir
    Ewettttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
    Hpoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Kendi Gözümle Gördüm Ya O Coşkuyu Ölsemde Umurumda Değilllllllllllll
    Arkadaşimmmmmmm

Tarkan Aşığı deniz is on a distinguished road deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    tarkanın seni farketmesi çok güzel..
    ankara konserinden önce ben tanıştıktan sonra beni iyi bi yere koydurdu.. konserde de aralarda gelip banada öpücük atmıştı..
    bi ara ben bi demire çıktım.. geldi benim oraya bana 'oh oh' dedi..
    keşke bi de dokunabildeydin tarkana :)

Aktif Üye megastar_mert is on a distinguished road
    Denizi Kız, Kızı Deniz .. Sokakları Hem Kız Hem Deniz Kokan Şehir !
    Tecrübe Puanı
    18
    senin adına çooooook sevindim annenler şanlıymış değil aslında geçen sene de öyle oldu bilet kontrolü yapmıyorlar çoğu kişi beleşe girdi :):)ben adama bileti gösteriom adam geç geç dio alla alla deyip koşmuştum stada :) keşke bu sene de gidebilemm :( inş bi mucize olur da kuşadasındakine giderim

EmiLy
    Misafir
    çok sevindim duygu senin adına...
    Tarkan seni farketmiş ne güzel birşey..aferin başarmışsın :)
    keşke biz de gidebilseydik..ama gidemedik..olsun siz bizim yerimize de eğlenmişsinizdir :D

Tüm Şarkılar Ezberinde nergis will become famous soon enough
    Tecrübe Puanı
    19
    Duygu inan yazdıklarını okudukça sanki bende orada gibi hissettim.Öyle samimi yazmışsınki. Gerçekten adına çok sevindim.Paylaştığın için teşekkürler:)

duygutarkan
    Misafir
    :36_1_11: :36_1_11: bende size çok teşekkür ederimm..sağolun hala etkisindeyimm.inanın şarkıları dinledikçe ağlıyorum..duygusal biriyim..gelelmem..duygu yoğunluğunaa çok mutku oluyorum..şarkılarını dinlerken sanki konseri yaşıyorumm...bittim mahvoldumm..onu çook sewiyorum..deniz çok sanslısın haa.....ne güzell benim ilk deneyimimdi..ilki bu kadar güzelse artık 2.de ne olur bilemem..

duygutarkan
    Misafir
    nergiscim bende sana teşekkür ederimm..

duygutarkan
    Misafir
    Mine O Ani Unutamiyorumm..artik "o Anla Yaşiyorum Ben".. Çççççççççooooooooookk Mutluyummmmmmmmm..........