tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
21 den 22´e kadar. Toplam 22 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    İşte Ben
    In Love
    Tecrübe Puanı
    22
    Alıntı alafrancia´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    Bana iki soruma cevap verdigin için cok tesekkur ederim , neden bana dislike yaptigini gosterdin...
    Bu kadar şeylere pek takılmamak lazım ''dislike'' sevmemek demek. Katılmayınca dislike yapılır zaten.
    + ''Avrupa'' üç ülkeden ibaret değil, Almanya Fransa İngiltere bahsettiğin ülkeler sürekli bunlar... Nedenini bilmiyorum ama sanırım bu ülkelerle ilgili bir problemin var çözemedim :) Avrupa ülkelerine sunulmuş belki Türk firmalarına dağıtılmıştır. Hasan abi gerekli açıklamaları bildiği ülkeye göre yapmıştır. Çek Cumhuriyeti de Avrupa'da belki orada stokta yoktur. Ama bu Tarkan'ın Çek Cumhuriyeti'nde hiç kimsenin albümüne sahip olmadığını göstermez.
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

2. Thanks hasanersingobel thanked for this post
    Likes hasanersingobel liked this post
    Tüm Şarkılar Ezberinde magictarki04 will become famous soon enough
    Post Thanks / Like
    Tecrübe Puanı
    0
    Alıntı alafrancia´isimli üyeden Alıntı [Linkleri Sadece Kayıtlı Üyeler Görebilir. Üye Olmak için Tiklayın]
    -Ilk once, metnini "paragraf" olarak yazsaydin , gorsel olarak daha iyi olurdu, hem de insanlar için daha saygili olurdu .
    Yazini kafandan geldigi yazdigin için , butun yazdiklarini okumak istemedim.

- "Musti mi ? , Tarkan mi ? " polemige girmissin. Boyle yaklasmalardan BIKTIM ARTIK. Yani tarkan in yeri ayridir, musti'nin de. Bir Tarkan fani , musti dinleyemez mi ? Boyle yanlis dusunceler yuzunden turk muzigi hic gelismiyor.

Zaten sasirmiyorum, 1998 yilinda, Tarkan'i taa Paris'ten asker kaçagi olarak, yerden yere vuran bir medya vardi, ki bu insan turk muzigini, kulturunu yurtdisinda basariyla temsil ediyordu, Simarik 3 uncu siraya kadar cikmisti, en iyi plak, Olympia lari dolduran, radyolarda gumbur gumbur muzigi calinan bir sanatci olmasina ragmen.
    Bugun amerika 'da, Beyonce shakira yla , lady gaga rihanna'yla duet yapiyor biz de isimiz gucumuz yok, herkesi herkesle kiyaslayalim.

-Hasanersingobel arkadasimiz Kama'nin "Avrupada 1 milyon üzeri" sattigini yazmis.YANLIS. Karma sadece Turkiye'de yayinlanmistir.
    Zaten avrupa'da piyasaya surulseydi su an Tarkan Grammy bile alirdi.

Bir de" Bu arada Burak Kut'un Derdim Var single'ı çıkmıştır Fransa ve yakın Avrupa ülkelerinde. Az çok o da tanınmıştır 1999 yılı civarında..
    " , ben boyle bir haberi bilmiyorum ve duymadim.
    Cunku Fransa' da cikan ILK VE TEK TURK sanatcisi TARKAN 'dir. tarkan albumu ve ilk single' i olan "Simarik" Eylul 1998 'de piyasaya surulmustur.

- Amacim kimseye kirmak degildir, kirdiysam ozur dilerim. Buraya gelen insanlarin yanlis bilgi almasini istemem. Vikipedi'ya degil de herkes yasadigini , gordugunu, bildigini paylassin.

Hepinizin yeni yilinizi kutlar , bol Tarkan li yil dilegiyle.

Saygilarimla
    İnanın bana ikisinin düet yapmassını bende çok istiyorum.Amacım ikisini rakip olarak göstermekde değil Türkiye'de muratmış sınanmış Tarkanın karşısına onları çıkarmaya çalışıyorlar.Burda Musti ve Tarkan Türkiyenin iki büyük değeri bunu birazda burda açıklamak istedim.Avrupada hala ikisinin ismini duyuyorsak kariyerlerini çok doğru yönetmişler demektir bu.Dediğiniz gibi bu kıyaslama yüzünden ikisini birarada göremiyoruz.Burda hata basında ve her ikisininde sıkı fanlarında.Bu yaza albüm çıkarıyorlar her ikiside ne diyelim ikisindende bol hitli bir yaz bekliyorum :)
    Yeni yılınızı kutlarım,saygı ve sevgilerimle