tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

kalp Tarkan'a 41. yaş günü mesajlarınız! Your messages For The Tarkan's 41. birthday!

Geçen sene bu zamanlarda bu mesajın 40. doğum günü için olanını atmıştım hatta bazı gazeteler Tarkan 2x20'lik kutlama yapıldı,yazmıştı bazı fan sayfalarında... Nedeni de şuydu ki Tarkan 40 yaşını doldurmanın ayrıcalığında 20 yılı da bitirmiş,21. yıla girmişti sanat hayatında. :)

Aradan çok fazla değil tam 1 sene geçti, Tarkan'ın da doğum gününe 4 gün kaldı... Aslında eski konudan devam edebilirdim arayıp ama nedense Tarkan'ın doğum günlerini hem yeni konu açıp kutlamak istiyorum. Her gün doğum günü olsa üşenmem sıkılmam her gün mesaj atarım yada konu açarım. Problem yok yani :))

Öncelikle, sevgili Tarkan,
    Ailen seni iyi ki dünyaya getirmiş... Sesin, şarkıların iyi ki dünyayı her zaman mest ediyor... Dansların, sahne kıyafetlerin, medyada çılgın ama oturaklı bir kişi olman her zaman dikkat çekiyor... Ancak 10 numara şarkılarının yanı sıra 1 numara olan kişiliğin her zaman hayranlarını etkileyen bence en önemli etmenlerden biri! Medyaya aldığın tavır, sana söylenen şeylere kulak asmaman ve bildiğin yoldan gitmen, ve bu bildiğin yoldan gittiğin için başarısızlık değil her eski albümüne göre 2 kat daha başarılı olman ve yeni akımlar başlatman, her zaman herkesi etkileyen faktör... Eh, Tarkan olmak kolay değil tabii, sen bir sınır belirleyeceksin ki herkes seni aşağı çekmeye çalışmasın sen onları yukarı çıkarmaya çalış... :) Destek verdiğin sanatçılar, ekip arkadaşlarının da her zaman dediği bir şey vardı ''TARKAN ÇOK PROFESYONEL'' bu profesyonelliğin bazen albümlerde gecikmeye ulaşıp bizi ne kadar kızdırsa da - çünkü biz seni çok seviyoruz ve her sene albüm çıkarmanı istiyoruz e çıkmayınca da özlüyoruz tabii - sen yine de bildiğini yaptın ve arada 3 - 4 yıllık aralarla albümler yapmana rağmen First Class nasıl olunur aslında hem hayranlarına, hem de her zaman sana tavır alan medyaya gösterdin...

Fazla uzatmayacağım... Çünkü daha mesajlar yazacak onlarca hayran var... Hakkında yazılan çizilen olumsuzluklar, ve bazı insanların sana karşı değişmeyen saçma ön yargılarına rağmen ben seni çok iyi biliyorum ve bu yüzden çok seviyorum :) Doğum günün kutlu olsun KRAL.. Umarım bu yılın daha öncekilerden daha iyi geçer, sağlıklı, mutlu ve başarı dolu bir yıl ve ömür diliyorum... İyi ki doğdun!

- twilight
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Aktif Üye trknmania is just really nice trknmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Kıymetini bilen biri olarak tek söylemek istediğim senin varoluşun benim en büyük mutluluğum.iyiki doğdun tertemiz kalpli güzel adam..daha nice 41 yıllara birlikte,sevgiyle,müziklee,aşkla..hep mutlu ol hep sağlıkla kal keyfin hep yerinde olsun çünkü bunu en çok da sen hak ediyosun.. seni çok seviyorum..muahh

Konu trknmania tarafından (16-10-13 Saat 21:38 ) değiştirilmiştir.
    Herkes gider herşey yok olur da, biz hep seninle kalırız.. TARKAN

Tarkancı kumral_bebek is on a distinguished road kumral_bebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    İyiki varsın ve iyiki doğduktan sonra kocaman bir adım daha yakınıma gelmişsin(Türkiyeye). En azından seninle birebir görüşme ihtimali doğurdun bana, sevgiyle...