tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
61 den 69´e kadar. Toplam 69 Sayfa bulundu
    Tarkancı melly will become famous soon enough melly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    yaaaa kahroldum ben burda :(((( bir gün bana da şans güler mi acaba

Tarkancı Bushra will become famous soon enough Bushra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Kazananlar adına çok sevindim.. Harika bir şans elde ettiniz arkadaşlar :) ben aranıza yeni katıldım ancak 20 yıllık Tarkan fanıyım burayı yeni keşfettim. (tanışma platformunda tanıttım kendimi zaten..) İnşallah bu şahane şans bir gün bana da güleeer :)

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    En başta tarkancoll'a böyle bir fırsat verdiği için çok teşekkür ederim.kazananları tebrik ederim.sakın tarkan'la fotoğraf çektirmeyi unutmayın. :)

Tarkancı duyguella is on a distinguished road duyguella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    böyle güzel bir şansı yakalayan 5 arkadaşı gönülden tebrik ediyorum inanılmaz şanslı olduğunuzu bilin :)
    bu gün yaşadığım hayal kırıklığını, maltepe konserinde de tarkancoll ailesinden aynı fırsatı bekleme umuduyla bastırıyorum :(
    tut kolumdan çek götür beni..

Tarkancı Rüya Çengel is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Keşke bu buluşmadan haberim olsaydı :(((((((((

Tarkancı selincihangirli is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    tanışacağımı öğrendiğim günden beri :'( ... Onu çok seviyorum TarkanColl sayfasından Serkan Bey, aradığında bile çok şaşırdım.. Gerçek dedim.. Hala :'(... Ebru Hanım.. Ben sizlere ne desem az, ellerim titiriyor, küçük bi çocuk gibi ağlıyorum... Tarkan'ın menejerine de çok tesekkür ederim bana çok iyi davrandı :'( onu çok sevdim, çok iyi birisi... Bu buluşmayı ayarlayan, bizleri seçen bu kocaman ekibe teşekkür ederim. Allah razı olsun.. İçeride 20 dakika kalmışız.. vaktin hiç farkında bile değilim... ona bakmaktan kendimi alamadım.. bazen nefesimi tuttum.. ayakta zor duruyordum.. karşısında ne yapacağımı şaşırdım.. iliklerime kadar titredim.. tekrar seni görmek ve sana kavuşmak istiyorum

Aktif Üye ece** is a name known to all ece** is a name known to all ece** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    ayy melekler yine bir sürü insanı mutlu ettiniz :)))

Dudu Dilli okantuzun is a glorious beacon of light okantuzun is a glorious beacon of light okantuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Kesinlikle öyle ben tarif bile edemiyorum soruyorlar nasıldı anlat diye ama gerçekten yaşanması gerekiyor ifade edilmiyor onda başka bişey var insanı etkisi altına alan ee boşuna demiyoruz yeşil gözlü büyücü diye :)

Tarkancı selincihangirli is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Allah Razı olsun Sizlerden