tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 69 Sayfa bulundu
    Tarkancı duyguella is on a distinguished road duyguella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    bu haberden sonra konseri kaçırmam söz konusu olamaz kesin gidiyorum dünyevi işlerin canı cehenneme :) küçüklüğümden beri Tarkan'la tanışmak en büyük hayalim bunun gerçekleşme ihtimali bile beni heyecanlandırmaya yetiyor :) seçilecek 5 şanslı kişi arasına girebilirsem adağım olsun forumdakilere ücretsiz avukatlık hizmeti :) konser sonrası seçilen talihlilerle birlikte tanışmayı kutlama yemekleri de benden ;) şimdi binlerce Tarkan hayranı gibi 8 mayısı iple çekip, hayallere dalıyorum..
    Konu duyguella tarafından (30-04-13 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.

Konserde En Önde TEVETOGLU is a glorious beacon of light TEVETOGLU is a glorious beacon of light
    Tecrübe Puanı
    19
    Ben de 11 mayıs'ta konserde olacağım.tarkan'la görüşmek en büyük isteğim.teşekkürler.tarkan'a şimdiden iyi sahneler dilerim.

Dudu Dilli yeliz zaimoglu is just really nice yeliz zaimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12
    11 mayıs konserini daha şimdiden heyecanla bekliyorum umarım tarkanla tanısma fırsatım olur.. eger hayalim gercek olursa gercekten cokk ama cokk mutlu olurdummm.. smdiden hayal ediyorumda görsem ne yaparım acaba ne konuscam ne yapıcam ne diyecegim düşüne düşünee...ya görsem mutluluktan aglarım herhalde yada heyecandan bayılırım nyse umarım gercekten bu hayallerim gercek olur ve tarkanla tanısma fırsatım olur tarkanında beni tanımasını gercekten cok istiyorummm.. :)) sevgiler tarkancoll.com herşey için teşekkürler ..

Dudu Dilli Büşra ÇAĞLAR is a name known to all Büşra ÇAĞLAR is a name known to all Büşra ÇAĞLAR is a name known to all Büşra ÇAĞLAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Konsere gidecek ve bulusmaya hak kazanicak arkadaslar simdiden iyi eglenceler ve tebrikler. :)
    TarkanColl'a sonsuz tesekkurler uye olan tum arkadaslar bu mutlulugu yasama sansi tanindigi icin.

Tarkancı tuğçe is on a distinguished road tuğçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    konsere geliyorum ve 3 yaşında bir tarkan fan'ı da getiriyorum :) kendimden çok onun tanışmasını istiyorum aslında.nedenine gelince konser kayıtlarını izlemekten orkestrada ki kişilerin bile isimlerini ezberledi :) ve gerçekten bu sevgiyi Tarkan ın da birebir görmesini çok isterim. Şanslı 5 kişi arasında olmamız dileğiyle...

Aktif Üye tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel is a name known to all tarkaseksüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    21
    Gidecek arkadaşlar şimdiden söz versin bol bol fotoğraf getirin bize Tarkan'lı olanlardan...:)

Tarkancı mukemmelfan is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    eee tabıkı bunaaa yazılmaz mı hıcc buna yorum bırakılmaz mı hıc:)) tebrıkler ıykıde yaptınız bole bıse bı kac arkadas daha mutlu olucak sanslı kısılerın ıcınde olmaaakkk ıstıoorumm bende:)) cunkuuuuu coookkk ozledımmm bakım hercekten coookk ozledımm onuuuu gorelı cooook uzun xaman olduu sarılmayı ozledımmm yaaaa kokusunu ozledımm....su sıkkın ruh halımeee bı enerjı olacakkk olursa:))) cunkuu onu coook sewıoorummm cokk sewıorummm gusel bır 11 mayıs dılıorummmmmmm hepımızıe:)))

herkesın bu konuda hayallerı var elbette benımde adagım olsun ısteyene tum hemsırelık hızmetlerı benden:)) sımdıden emegı gecen herkese yurekten tesekuurlerr:)))cooooooook ozledım konserlerı hepınızı bbuuu hedıyeyı banada verırsenız cookk mutlu olcam hatta benden mutlusu olmıyacakkk bundan emın olabılırsınızz veee gercekten yurekten dıorummmm en gusel sewapları duaaları alıcaksınız...oo benımm herseyım mutlulugum heyecanımmm 4 arkadasın yanuna benıde eklersenız yurelkkkten coook mutlu olucagımmm cok tesekkurler sımdıden...TT SENİ COK SEWIOOORUZZZZ

ınsanın hayatının baslıcaları olur vazgecılmezler olur benımde vazgecılmezım o baslıcam hayatımın anafıkrıı....onu cook ozledım mutluluktan aglamak ıstıorummm sadece bır dakıkalıgına sarılmak ıstıorummm burdann soz kazanırsam bıletımı tarkan konserıne gıtmek ısteyen bırıne vercem :))) hatta ust komusuya soledımm kazanmamı cok ıstedıler bu vatten sonra:)) bunu yazmak bılem heyecan verıcı ""ne dıyecegımıu bılemıoruım kalbım fırlarsa yakalatın tutun ona ıyı bakın:))) "":)) tarkaaannnnnnnnnn sana dokunmak ıstıorımm yaaa cok oozledımmm herkese basarılar optuuuumm sızı

Ee tabıkı konserdeyız yane:)

Delıce bır sewda delıceeeeeeeeee bır tutku bu....tarkan kokunu ozledımm agladım yıne suan....:((((

EN SON ONLAA 2010 DA GORUSTUK VEE COOOK OZLEDIM:((( sole bır dakıka gormustummm yıllar gectıı cooooookk özledımmm gecen sene cook ıstedım olmadıı ya bu sefer olsunnn ya bıdaha istemıcem sozz

ya bana bı bıldırım geldı 2012 harbıye bulusması dıye ben anlamadsım ben 2012 de bulusmadımkı tarkanımla bı karısıklık oldu heralde:((( o mesajı hıc anlamadımmm bılgınız olsun ıstedım
    Konu TarkanColl tarafından (30-04-13 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: Lütfen ard arda mesaj yazmayınız.

TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl has a brilliant future TarkanColl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

kalp

Tarkan'a sarılıp fotoğraf çektirdikten, tüm içten duygularınızı ona anlattıktan sonra O'nu sahnede izlemenin keyfi bambaşka oluyor.

Bu muhteşem fırsatı kaçırmayın.

Tarkancı mukemmelfan is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    sımdı neden coook yazdıgımı sorucaksınız...bende acıklamak ıstedım cunku yıllar gectı cokk ozledımmmm vee yıllar gectıı sarılmak ıstıorummm yıllar gectıı vee ben oo gozlerıı bana umut olucakk gozlerı ozledımmm okadar cok zaman gectı vee okadar olumlu olumsuz sey yasandıkı:(( o bana umut olsun ıstıorummm:(( coook gormeyın bana yaaa:((( istıoorummmmmm yaa cok ıstıorummm benı anlıyacagınıza ınanıoorumm:(( tesekkurler dayanamayıp yazıorummm tutamıorum kendımı:((

bencedeeeeeeeeeee banada bu keyfı cok gormeın luuutfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeenn:((
    Konu TarkanColl tarafından (30-04-13 Saat 21:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: Lütfen ard arda mesaj yazmayınız.

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    @mükemmelfan arkadaşım ardı ardına forumda mesaj yazmak yasak.
    Forumda yazdığın konuya bir sey eklemek istiyorsan mesaj düzenleden düzenleyebilirsin.
    Tarkan Coll adminlerinide kendini de sıkıntıya sokma lütfen. ;)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!