tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Tarkancı beşyaşındanberiTT is a jewel in the rough beşyaşındanberiTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

kalp Muhammet Gürbüz Şair ve Besteci :)

Merhaba arkadaşlar ben Muhammet Gürbüz 19 Yaşındayım 5 Yaşından beri Tarkanın Takipçisiyim ama henüz bir fotoğrafım bile yok :( Aynı zamanda besteler yapıyorum Şarkı sözleri Şiirler yazıyorum... Veee Tarkanla birlikte bir karede yer almayı umutla ve sabırla bekliyorum..........
    Sen o bildiğim bütün aşk bahçelerinin
    En nadide çiçeğisin.
    Ta ilk bakışta vurdun
    Mühürü kalbime
    Sen ezelden vazgeçilmezimsin…

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Hoşgeldin Muhammet :)) Seni bu forumda görmek muhteşemm :D Eminim foruma gelmende benimde katkım vardır :)))
    Ben Facebook'ta;Twitter'da ve MSN'deki dostluklara inanmasm da nadiren de olsa ''iyi ki var''dediğim adamlardansın bilirsin ;))
    İyi ki burada da varsın dostum :D Kurtuluş yok mu öğlummm senden :D
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!