Bir gün de Tarkan gibi yaşıyayım dedim ve yataktan don atletle kalktım,kalkamadım daha doğrusu dondum bu havada öyle mi yatılır.Neyse dişimi fırçaladım falan aynaya baktım dışarı çıktım hiç te öyle gömlek giyilmiyormuş dışarıda,Tarkan gibi olmaya çalış ve çıplak kal.Neyse özel bir şirketin kapısında dans edip şarkı söylemeye başladım ama herkes bana bakıyor.Bana yaşlı bir amca yaklaşıp''Evladım kafayı mı yedin sen?''dedi,taviz vermedim,ben dünya starıyım.Neyse şirketin içine girip güya şarkı söylicem.İki koruma,''Dur lan dallama mısın nesin?''demez mi,iri kıyım.Bir korktum sormayın.Meğer hala don atletleymişim.Neyse arka kapıdan girdim. İçeride şarkı söylüyorum ama herkes bana bakıyor,harıl harıl çalışıyorlar,onları engelliyormuşum. Bana ne abi dünya starıyım ben. Gittim haber programına masanın üstüne çıktım falan. Defne Samyeli,''Hayrola?''demez mi,iyi dedim traş falan olayım bari orada da şarkı söyledim tabi. Boynumdan biraz kestiler ama olsun,bir dünya starı asla kolay kolay yılmaz. Smokin giydim falan yolda yürüyorum. Arabalarımın gelmesini bekliyorum. Vızır vızır arabalar geçiyor önümden,hava da yağmurlu. Smokin gitti işte ıslandı bildiğin kötü oldu,kuş ta pisledi. Yok abi dünyada bir tane Tarkan var,ben de kendim olayım.

Okuyun bak aşırı komik...
Umarım doğru yere açmışımdır :))