Ünlü sanatçı(!) Çelik,dün KanalTürk İkinci Sayfa programına konuktu...Çelik'e en son albümünde ki şarkıları hakkında sorular soruldu...Konuyu bir yerlerden Tarkan'a getirip,Tarkan'a aklınca laf edeceği belli idi zaten.
''1990'larda benimle çıkan şarkıcılara bakıyorum da,piyasada yalnız kaldım yahu.Serdar Ortaç vardı,güzel şarkılar yapıyordu,ancak artık hep aynı besteleri yapıyor.Kenan ve Mustafa Sandal,dışarıya açılayım derken fazla açılıp boğuldular sanırım,son 3 yılda ikisine ait 1 tane yada 2 tane şarkı hatırlıyorum...Burak kut zaten öldü müzikal anlamda...Tarkan'ın son albümünü dinledim.Orjinal albüm biriktirenler için söylüyorum:Çok kötü bir albüm.Hani zaten albümde Tarkan'a ait şarkı 1 yada 2 tane...Zaten,kendisine ait şarkısı tutulmadı pek.Diğerleri de +18 şarkı yapmaya çalışmış ama batırmış...Bakıyorsun diğer şarkı veren sanatçılara,Sezen var Yıldız Tilbe var bir de Sezen'in oğlu var...''
Buraya kadar herşey normal gözüküyor...Çelik o anda gülüyor kahkaha atıyor ve diyor ki:''Sezen'in oğlu Mithatcan var,Altar'ın oğlu Tarkan''diyor...O anda spikerler müdehale edemiyorlar...Çelik zırvalamaya devam ediyor çapınca...Böyle devam ediyor...