tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Unhappy Tarkan'la ilgili üzücü anim...

Arkadaslar,öncelikle bu anlatacaklarimdan sonra kesinlikle üzülmenizi istemem...Zaten bu konuyu acsam mi?Acmasam mi arasinda tereddütte kaldim...Ailem ve arkadaslarim ''okey''verdigi icin,ve forum adminlerimizinde gayet iyi ve anlayisli olduklarini bildigim icin konuyu aciyorum...

Öncelikle,Hayranlar/Kendini Tanıt bölümden açtığım twilight... konusundan daha önceden Uludag Üniversite'sine yatma sebebimi ögrenebilirsiniz...Ben biraz ayrintili anlaticam simdi,20 Subatta(2010)gittigim hastanenin Psikiyatri bölümü 2 sonraya baska bir psikiyatri bölümüne gönderdi...22 subatta tekrar bir muayene gibisinden,bir takim islemlerden gectim ve Panik Atak hastaligimin cok asiri dozda oldugunu ögrendim...22 Subat günü yatis islemleri verildi...23 Subatta yattim hastaneye...

Hastahaneleri sevmem,ama tedavi icin gerekli bir yer!Ancak internete sadece 2 saat yada 3 saat girebiliyorsun...Televizyon 9da kapaniyor...Her gün,ilac,igne veriliyor...Tansiyon,seker her gün ölcülüyor...Eee tabii ki,o siralar hic TarkanColla giremedim,birakin TarkanCollü,Facebooka anca 2 saat girmisimdir ki 25 gün sürede... O ilaclar ve ignelerle ben zar zor ayakta duruyordum...

Neyse,25 Subat 2010 günü,dünyanin en berbat günü...Cok sevdigim hastane arkadasimla kavga ettik...Hastanedeki hemsirelere bagriniyorum,niye böyle yaptiniz?Bana hak vermiyorsunuz,niye hep o hakli!Beni odama kovdular,ben o sinirle agladim,bana sakinlestiriciyi vurdular ve ben orada uyudum,ama doktorlar yanimda durdu...Gece yarisi,kolumdan sarsilarak uyandirildim....''Evrim,kalk kalk''diye...Saat ya gece 02.30 yada 03.00,doktorum kaldiriyor...''Hayrola ''dedim...Ne oldugunu bilmiyorum ki...
    ''Rüyanda Tarkan Tarkan diye konusuyordun,soguk soguk terlemeye basladin,git istersen bi su ic'' dedi....Ama inanın,niye Tarkan dedim?hic bilmiyorum...herhalde kabus falan gördüm.Ama ne gördün derseniz?Yemin billah hatırlamıyorum...Ama alnıma dokunduğumda,ve giydiğim kıyafete baktığımda terlemiştim...Gittim,elimi yüzümü yıkadım,derin bir uykuya yattım...

Sabah oldu,uyandim...Kahvaltimi yaptim...Film günü vardi hastanede o gün,filmi izledim...
    Tva bakmak aklima bile gelmedi...Neyse,aksam oldu...Ziyaretci saati:Sanirim aksam 8 olma ihtimali yüksek...Babam ile annem,geldiler...Öptüler sarildilar...Hala bir sey söylemiyorlar...İyi ki konuyu donup dolastirarak Tarkana getirmisim...''Tarkan''dedigim gibi,''Tarkanin ciftliginde bulunan 12,5 gr Uyusturucu maddesiyle,narkotige sorusturma vermeye gitti...'' diye şakmaya baslamazlar mi annemler...Allah'ım lanet bir gün...

Hastanede herkes,Tarkani ne kadar cok sevdigimi biliyor...Doktorlardan,hasta bakicilarina kadar,özel yemek yapan ablalardan,hemsirelere kadar...herkes!Hepsi basladilar,Tarkan icin bana gecmis olsun demeye...Hepsi bir agizdan...O susuyor,digeri basliyor,digeri susuyor,öbürü basliyor...Kulaklarimi tikiyorum ve gözlerim doluyor...Böyle,bir an dengemi kaybedecek gibi oldum ki...İyi ki bayilmadim,ki haliyle bayilabilirdim de,tansiyon hastaligim var..Kumas koltugun üzerine oturdum,ve hüngür hüngür aglamaya basladim...

Neden Tarkan,Neden bu suc?Derler ya,düsün tasin...Bosa koysam dolmuyor,doluya koysam olmuyor....2 gece sadece 1,5 - 2saat uykuyla durdugumu bilirim...
    Annemler 28 Subatta tekrar geliyorlar...Merhaba,demeye kalmadan ben Tarkani soruyorum...Dur hele biz geldik,hosgeldin yok mu anneye,babaya?
    Ne hosgeldini Tarkan gözümün önünde gidiyor..
    Hemen önüme gazete kagidi koydular oku bakalim dediler...
    Okuyunca bir an olsun rahatladim ki,gazetede söyle yaziyor idi,
    ''Panik atak hastası Tarkan,özel odada geçirdi geceyi''...Offf biraz rahatlamıştım.
    Tarkanla aynı kaderi paylasiyorduk...O sorgu odasinda,bense hastanede...Ama ortak noktamiz panik atak!Ama ben onu öyle kelepcelerle,siyah demir parmaklilar arasinda düsündüm...Oysa ki,Tarkani iceri bile atmamislar ki...

Neyse,günler geciyor...Mart ayinin bir günü,tv izliyorum hastanede...O gün benim,belkide hastanede son günüm olacak(cikabilirim yani hastaneden),tv izlerken...Anaaaaaa....
    Bir kanal ''Tarkan serbest''demez mi?İşte o gün,Tarkan'a olan inancımı iyi ki kaybetmemisim dedim...Ama dur,hele haber dogru mu?Degil mi...
    Tek tek bütün kanallari gezdim,Cnn türk,kanaltürk,show...hepsini...hatta BBC yada CNN den birisi bile ''Tarkan is free'' diye baslik atmisti...
    Annemler,gazeteleri getirdi,falan okudum...İstahim acildi(gerci ondan sonra bayagi bir kilo aldim ama),uyku düzenim geri döndü...Evet ben hastaneden 15 gün sonra ciktim...Ama,olsun Tarkan tekrar,özgürdü!

Cikar cikmaz,ilk bu siteye kostum o zamanlar,ve duygularimi paylastim(bkz : 2010 mart 19),o zamanlar bütün herkes beni merak etmis olmali ki,bir cok tarkan hayranindan mailler,telefonlar ve facebookdan mesajlar aldim...Hatta bu forumda 7-8 kisi beni cok merak etmislerdi...Basta eski üyelerden,_trkn_,xurushnine var...

Neyse,aradan 2,5 - 3 sene gecti...Ve ben hala bu olaylardan tedirginim...
    Umarim,bir daha Tarkanin basina böyle bir olay gelmez...
    Tarkani Allah her zaman korur,gelse bile her zaman alnin akiyla kurtulur...

Sevgiler...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tüm Şarkılar Ezberinde soheyla320 is just really nice
    Tecrübe Puanı
    12
    Seni cok iyi anliyorum ben resmen hasta olmustum rengim solmus ayaga kalkamiyordum geceleride uyku gozume girmiyordu alah korusun ona bir olsa ne yaparim cikan haberler beni korkutuyo