tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

negatif Tarkan'ın yıllardır sakladığı hastalığı ne?

Arkadaşlar,TARKANın 20 yıldır sanat yaşamı içinde oldugunu ve,milyonlarca albüm satıp,bir sürü ödül kazandığını bilmeyen yoktur herhalde...
    Ama bence bu adamda garip bir hastalık var,o da BENJAMIN BUTTON hastaligi!
    Adam,yas aldikca,genclesiyor...Gün gectikce,yaslaniyor ama hala genc...!
    Böyle,sanatcilar var zaten toplumumuzda,''Nükhet duru'',''Ajda pekkan'',''Kenan dogulu'',''Mustafa sandal''...Ama Tarkan'ın bence bunlardan daha cok avantage'lari var...
    Öncelikle,Tarkan konser veriyor malum en fazla 2 saat,zaten her sanatçı en fazla 2,5 saat konser verir...Ki,insanlar cok yorulmasinlar diye,ve böyle anlasilir zaten promosyon sirketiyle...Saydigim sanatcilar üstüste en fazla 3 sarki hizli okuyabilir dans edebilir,kosusturabilir oradan oraya,3.sarkidan sonra ''Eh,yoruldum,artik slowa geciyorum''der icinden,bize caktirmazlar,ancak,strateji böyledir...
    Tarkan,istese Hüpten tutun,Kuzu Kuzuya,Acımayacaktan,Şımarıka istese 3 saat hızlı söylesin,YO - RUL - MAZ!
    Evet,terler ancak ''Oh bittim,öldüm''gibi seyler söylemez...Aksine eger seyirci memnun olmus ise,''bis''yapar...
    Basa dönelim : Tarkan'in 1991 de cekilmis fotograflarina bakin ''dügün''lerdeki...19 degilde,25 falan gösteriyor...Sonra yine sensiz'deki fotograflar...Sakalsiz,biyiksiz...25-26 yaslarinda deli kanli gösteriyor...''Olgun''asla ''Yasli''degil,ama Ölürüm Sana ve Karma dönemlerinde,
    yasi kadar gösterir,27 yasini,27 diye gösterir...Ne yasli ne genc...Metamorfozda giydigi ceketle(36 yasinda)olgun bir kriter yaratmis kendine,yine kendi yasini gösteriyor...Fakat gelgelim simdiye... :)
    Yas olmus 40 ama Tarkanin gösterdigi yas,en fazla 27 - 28...Sakal birakti ancak bu onu bence yasli degil,daha seksi bir imaj haline getirdi!
    Daha önce hic böyle sakal birakmamisti...''1999''da nami diger ''Keci sakali'',2001 de ''Top sakal'' ve 2008de ''Kirli sakal''birakti,dogru ama bu kadar fazla degildi...Ama bu adama her türlü sakal,biyik falan yakisiyor...Simdi Tarkan,Baris Manco biyigi biraksa,ilk bas ''Bu ne böyle yaa''deriz,ancak 2 gün sonra ''Ooov süper olmus''deriz...
    Diger bir seyi ele alirsak,Ricky martin(ki bence dünyanin en yakisikli adamlarindan biri)2008den bu yana,acayip yaslandi,keza Robbie Williamsda öyle...Ben bunu,kliplerinden anliyorum...Oysa Tarkanla yasittirlar,en fazla 3-4 yas vardir aralarinda...Ama Tarkan yaslanmiyor,üstüne üstlük genclesiyor...Forumda daha önce en az 10 kere tartistik,TARKAN dünya stari mi?Yoksa dünyaca taninan bir star mi?diye...Ancak bir söyle düsünürsek,dünya stari olmasa bile,dünya stari dedigimiz bu iki ismi alir,2ye carpar 4e böler... O yıllardır etkilendi dedigimiz ''timberlake'' bile yaslandi bence,cünki gecen hafta bir konserine baktim,cok yeni bir konser degil ama cokta eski degil,hayranlari bilir,dünyaca ünlü bir sanatci tarafindan(sanirim CHER)ödül aliyor,ve sarki söylüyor,dans ediyor...Ancak,alkislayanlar sadece,''ön otorite''yani baskanlar falan,ödül gecesi sahipleri(yani kraltvyi düsünün,Ferit Sahenkler,Mehmetin Gezegeni falan...),ama ''burjuva''ve ''halk'' sinifindan ''HİC KİMSE'',Justini alkislamiyor...
    gelelim Tarkana,1999da aldigi bir cok ödülle,halktan,üst sınıf insanlara kadar,hatta Ricky Martin,Cher ve Madonna tarafindan bile ayakta alkislanmis...(bkz : WMA,1999)
    Su an Tarkan böyle bir ödül alsa,tüm dünya ayaga kalkar...Yasli genc,Türk yabanci,kapali acik,erkek kadin demeden herkez!

Evet,acikladim gibi,bu adamin yillar yili sakladigi hastaligi BENJAMİN BUTTON(genclesiyor)...65 yaslarina geldigi zaman(Eger ki Allah ömür verirse)bu adam iyice baby face olacak... :)
    Insallah o zaman da sarkilariyla dünyayi sallamaya devam eder..
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tüm Şarkılar Ezberinde soheyla320 is just really nice
    Tecrübe Puanı
    12

Smile

Her ne kadar tarkanin eski halini daha cok sevsemde sana katiliyorum guzel bir yuzu var bir kere hele o yesil gozleri yokmu biraz da sacini uzatsa super olur