Arkadaslar,benim TarkanColl sitesi icin(forum degil site)bir kac önerim olacak...

- Öncelikle ben TARKAN'ın hemen hemen her fotoğrafını beğenmeme rağmen,TarkanColl giriş fotoğrafını(sakalsız olan muhakkak görmüşünüzdür)hiç beğenmiyorum... :( Çünki o fotoğraf en azından 18 yıllık bir resim...Bence yenilik orada sart...Ki ''Adimi Kalbine Yaz''dan sonra ve albüm sirasinde cekilen en az 300 resim var...

- 2007de Tarkancoll.com da ''Dergiler'' içeriği görüntülenebiliyordu,hani içerik olarak...
Mesela ''ELLE''dergisinde neler varmış?Tarkan neler söylemiş?Anlatabiliyor muyum...
Ama şimdi sadece,Resimleri ve kapak oldugu derginin adi ve tarihi var...

- ''Disko grafi - Tarkan'ın içinde bulunduğu albümler''de Nil Ozalp'in ismi yok...Sanirsam,TarkanColl forumunda bir cok üyenin kendisine,(Tarkan'in sevgilisiydi diye)tavir almasi ve Sarkinin üst kisimlar(köse yazarlari,medya ve yayin mensüplari)tarafindan elestirilmesi nedeniyle ''DG(discography)''ye eklenmedi...Ancak ''Acikolik'' söz ve müzigi Tarkan'a ait olup,''Güzel'' bir sarkidir.

- TarkanColl'a ilk girisimizde,bembeyaz bir tema ortaya cikiyor... Oysaki Tarkan.Com'a tikladigimizda mat gri ve siyah renklerinin hakim oldugu bir tema var...Forumda ise,yesil ve kahvemsi tonlar hakim...Simdi bu 4 rengin alakasi nedir?Bence forumda ve web sayfada(TarkanColl.com) Tarkanın göz rengi olan ''Yesil'' ve onun yanina gidebilecek,düsünilebilir bir fon rengi(turkuaz veya ne bileyim,pembemsi tonlar)uygun olabilir...Ama buna bence anketle,veya yönetim anketiyle karar verilmesi lazim...

- Ve son olarak,nedenini tam olarak bilmesem de,Internet Explorer ve Opera disindaki hic bir web tarayicisi forum'u net görüntülemiyor...Mozilla Firefox mesela...Cok gec aciliyor sayfa,bazen ''Web Banner''ı gözükmüyor...Bazen forumda altlarda kalan mesaj üste cikiyor...Garip bir uygulama...Göze batabilir...

Benim söyleyeceklerim bunlar,Tarkan'la ve TarkanColl'la kalin...
Sevgiler...