tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Thumbs down ''Adımı Kalbine Yaz'' aceleye (mi) geldi!

Arkadaslar...Simdi bu forumda daha önce hic deginilmemis bir konuya deginilmek istiyorum.
    2007den öncesine deginmeyecegim,cünki,o arada cikan albümlere genelde bayagi bir uzun ara(3 yil en az)verilmisti...ancak a.k.y'de öyle olmadi...bakin aciklamasi...
    Tarkan Metamorfoz albümünü çikardiktan sonra,yaklasik 7-8 ay klipler cekti...Dilli Düdük'ü cekti ve albüm bitti...Metamorfoz Remixes cikti,Uyan single'i cikti...Satti yada satmadi,2008de konserler de verdi,konumuz simdi bu degil...2009'da hali hazirda hazirliklar yapmisti...Hatta Can Sengüne ben facebook'um üzerinden yaptigim bir konusmada,2009un agustos ayinda albüm cikacak demisti...Inanmazsaniz kanitlayadabilirim,haberler de vardi bunla ilgili...Neyse,PETA icin özel ''Naked''pozlar verdi...Ancak bu arada,albüm galiba cöpe gitti ki,o albüm 12 sarkilik idi...Neyse,2010 yilinin Ocak ayinda TARKAN su ana kadar verebilecegi en iyi konserlerden birini ''İstanbul TAKSİM''i verdi...Ancak sonrasinda gelisenler sizce bir az garip degil mi?

- 2010 Subat ayi,Uyusturucu günleri yasandi(5 gün)Mart ayinin basina kadar devam ediyor...Sanirim 1 martta hapisten cikmisti...
    - Mart ile Mayis arasinda sadece 2 ay var,ki ben bu 2 ay sürecinde ''Cok cok iyi isler''yapilacagini sanmiyorum müzikal anlamda...Ki,nasil olduysa Nisanin 30unda ''Cicekli böcekli'' sarki mesajini vermisti,Uygar Atas...
    - Mayıs 10 olmasi lazim,bir cuma günü...Tarkan,S.S.V'yi cikariyor...Zaten hali hazirda olan ''Sevdanin son vurusu''sarkisina güzel bir beste yapiliyor...Sizce bu kadar kisa sürede devasa bir sarki cikmasi ters oranti degil mi?
    Dahasi da var ''Adimi Kalbine Yaz''i,hapishane günlerinde yazmis Tarkan,hadi Sevdanin Son vurusunu da atalim bir kenara,geriye 6 adet sarki var...''öp'' ve ''Kayip''ida sonradan aldigini dünüsürsek,diger 4 sarki hangi ara yazildi?özellikle isim olmaz,usta cirak ve sen coktan gitmistin...Acimayacak'in Temmuz ayinda ''Acitmicam'' gibi bir sey olarak sarki sözleri paylasilmisti...Ve dikkat ederseniz Mayısın 18i ile Temmuzun 29u arasinda,sadece 2 ay 11 gün fark var...

Sorum şu;sizce albüm süresini biraz daha uzatip,2011in Mayis ayinda cikarsa idi...Sizce albüm yine bu kadar elestirilir miydi?yada bu kadar ''Cabuk''a gelir miydi?
    Benim sahsi görüsüm;albüm fazlasiyla aceleye geldi...!
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tüm Şarkılar Ezberinde alafrancia has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    14
    AKY albumunun cikisi biraz farkli oldu aslinda. Dedigin gibi aslinda 12 ilk sarkili album bekliyorduk (remix olmadan), ama olaylardan sonra biraz evet acele davrandi Tarkan. Soyle acele davrandi diyebiliriz , fanlarina kendini affetirmek amacayla bu album hemen cikti.
    Bu arada Albumunun iki part olacagina ogrenmisitm. Ilk part hareketleri sarkilar iceren sarkilar ( yani AKY) , part II da slow sarkilar iceren sarkilarla olacakti . Ama bu II inci part tan ne bir ses cikti n ebir soluk.

Su an gercekten BUYUK patlamayi artik bekledik, bekliyoruz ve bekleyecegiz Mr. T'den

Metamorfoz Zaza is just really nice Zaza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    14
    Ne kadar aceleye gelmis olsada, çok güzel bir album çikartti Tarkan. Bir kaç eksigi var evet (1 slow sarki daha olabilirdi bence) ama genel olarak çok güzel bir album, o yüzden acele olmasi önemli degil
    Kişisel çalışmalarimi görmek isteyenler, buraya : http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=14649

Metamorfoz futureboy is a name known to all futureboy is a name known to all futureboy is a name known to all futureboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Valla acelesi buysa yavaşını düşünemiyorum bile. Ama şöyle bir de gerçek var ki Tarkan ne kadar güzel albüm yapsa da herkes Ölürüm Sana ve Karma albümlerindeki soundu istiyor ben de dahil olmak üzere.
    bir daha çalar mı bilmem postacı kapımı, sanmam...
    biliyorum dönmezsin...
    sen çoktan gitmişsin...
    ...