tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Thumbs up Güzel bir haberim var... :)

Arkadaslar;az önce 38 yasindaki kuzenim(halamin kizi) ile telefonla konustum.Kuzenim calistigi is vasitasiyla yilin yüzde 60 gibi bir kismini yurt disinda geciriyor,ve bu ülkelerin basinda Avrupa ve Amerika ülkeleri var...Neyse,konuma uzatmadan gecmek istiyorum...

Tarkan hayrani olan bu kuzenim,gittigi 5 ülkede(2 senedir),ve bu ülkelerinde Türki ülkeler olmadigini sayarak,TARKANin sarkilarini duydugunu,söyledi...Bu ülkelerde Amerika ülkesi olan Şili,Rum kesiminin yasadigi Kibris,Fransa,İngiltere ve Yunanistan var,yani birbirinden baglantisiz apayri ülkeler...Ve bu ülkelerdeki insanlarin hemen hemen hepsi TARKANi taniyor dedi...

Ve ekledi:Bu saydigi ülkelerde Türk CD marketleri varmis...Ve öyle adi sani bilinmeyen yerlerde degil,plazalarda,bazi süpermarketlerde falan da satiliyormus...Neyse,bir gün bir is icin bu CDye gittiginde aldigi bilgiye göre TARKANin cdleri hala yurtdisinde COK satiyormus...Ve ister inanin ister inanmayin,bir gün o cd marketine,2 ünlü futbolcu,DAVID BECKHAM ve ZINEDINE ZIDANE gelmis(Eski futbolcular ama sayet hala ünlü)ve TARKAN'in ''DUDU'' albümünü sormuslar...

Ha bir not daha,TARKAN sadece simarik,sikidim ve bu gece gibi sarkilarla taninmiyormus...Evet adimi kalbine yazda,bir cok ülkede satiyormus...Come Closerdan Why Dont we,Shhh,ve Bounce sarkilari,özellikle Bounce klibi internette yabanci hayranlar tarafindan cok ''Tik''laniyormus...

Sasirtici ama,o kadar elestirdigimiz METAMORFOZ(metamorphosis)albümünü yurtdisindaki RUSYA,Türki ve Arap ülkeleri,Balkanlar ve bazı Türklerin yasadigi avrupa ülkeleri(Hollanda,belcika),cok begenmis,ve albümü satin almislar...

Tarkan'da hic bir eksik(yakislilik,ses,dans,kiyafet)bulamamislar...A ncak,yurt disinda cok az konser verdigi icin,git gide adi az anilmaya baslanmis...Ancak,söyledigine göre,Eger 2013 - 2014 yada daha sonraki yillarda,büyük capli bir yurt disi turnesi yaparsa(farkli kitalardan ülkeler)ve bu ülkelerdeki konserler de dolarsa(ki zaten Tarkan konser vermiste ne zaman dolduramamis),Tarkana özel plaketler ve ödüller verilecekmis...Tarkana bir yurtdisi ülkesi(sanirim Arap ülkelerinden biri)özel ödül verecekmis(100 küsür bin indirildigi icin)ancak bunu TARKAN kibar bi dille red etmis...

Ben acikcasi,TARKANin yeniden adini yurtdisinda duyunca,COK sevinip,COK sasirdim...
    İnsallah bundan sonra,TARKAN daha cok DÜNYA capinda,basarili isler yapar ki bence Türkiyede yapmadigi kalmadi... :)

Sevgiler...

twilight.
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Metamorfoz MARY JANE has a spectacular aura about MARY JANE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    bu güzel ve sevindirici haber için çok teşekkürler evrim.
    kendi adıma çok mutlu oldum ve gerçekten dünya starı olduğu konusunda da yanılmadığıma çok sevindim.
    tarkanın adı her zaman çok özel ve çok güzel anılıyor yurtdışında. bundan hiç şüphem olmadı :) bende yurtdışında çok daha fazla işler yapması, farklı ülkelerde daha fazla konserler vermesi iyi olur kanaatindeyim. tekrar teşekkürler arkadaşım :))

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    Rica ederim;Elimde avucumda ne kadar TARKANla ilgili haber,resim,video,bilgi varsa,paylaşmaya çalışıyorum... :)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tüm Şarkılar Ezberinde alafrancia has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    14
    kendim fransa da dogdum ve hala yasiyorum. Evet twilght, dediklerine onayliyorum.

-Tarkan yaklasik "Tarkan" albumun den beri , herhangi bir album yayinlamamasina ragmen halen kendisi unutulmamistir ve hala diyorum simarik i diskolarda , barlarda dinleyebilirsiniz. ( Buna kendim sahit oldum)
    Acikcasi Zidane in Tarkan Cd sini almasina cok sevindim ya . CR7 nun Tarkan in sarkilarini sevdigini duymustum ama Zidane i daha yeni duydum.

Ah be Tarkan , bak gor butun dunya turne ni bekliyor, beklemeden biktim artik!!

Metamorfoz rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    çok sevindim.bende tarkan'ın yurt dışında sevildiğini çok duydum.hatta bir tv programında (sanırım aş kendini) amerika'da sokak dansçılarının "kuzu kuzu" eşliğinde dans ettiklerini görmüştüm.sunucuda bunu ayrıca belirtmişti...

Tarkan Koleksiyoncusu secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 has a reputation beyond repute secil.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    26
    bütün dünya biliyor tek star megastarrımız var