tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Unhappy En büyük ''Fan''birliği olan sanatçılar...

Bir müzik forumunu incelerken,aralarında çok iyi bağ olan,fan birliği olan 5 sanatçı diye bir başlık gördüm,ve bu sanatçılar arasında TARKAN FANLARI yok maalesef...Geniş çaplı bakıldığında,bayanlardan,Şebnem Ferah ve Gülben Ergen,bay sanatçılardan da Murat Boz ve Emre Aydın var...TARKANın neden alınmadığı sorusuna gelince;

- Tarkan'ın fanları arasında ki kopukluk(bir türlü fan buluşmaları olmadı,tek bu forum için demiyorum,1000 adet Tarkan hayranı sayfası var Facebookta...Ancak hiç birisi faal veya etkin bir Tarkan Fan buluşması gerçekleştiremedi.Bakın dikkat edeceğimiz nokta şu,TARKANla buluşma demiyorum...TARKAN fanları buluşması!Buaraya dikkat...Daha birbirini tanımayan yüzlerce Tarkan fanı var...Ben facebookta bir Tarkan hayranını ekleyince ''sen kimsin''diye soran en az 30 kişiye rastladım maalesef ve profil resmimde de TARKAN vardı...

- İkinci sebep,benim bildiğim bir çok Tarkan fan clubu var,-ve bir çoğunda hepsi demek istemiyorum-Fan Clublar birbirine düşman gibi...X forum Y forumdan,yada X yönetici Y yöneticisinden üstün tutuluyor...Ve öyle görülüyor...Bu forum için asla böyle bir şey olmadı ki zaten 3 adet yöneticimiz var forumda ancak Tarkanla ilgili diğer forumlarda,isim vermemeye çalışıcam,benim söylediğim türlerden oldu maalesef.

- Üye aralarında geçimsizlik var...Bu şayet,benim için de geçerli...Forumda sürekli,4-5 üye ile kavga ediyorum...Hatta forum adminlerimle de bir zaman tartışmamız oldu...Ancak çok tatsızlığa binmeden,konular kapandı...Ancak bazı fan clublarda,Üyeleri bırakın,adminler arasında bile anlaşamamazlık var...

- Bir de şu sorun varki,bence EN ÖNEMLİsi...Tarkanı,veya isim de vermeyeyim...Hayranı olduğumuz sanatçıyı aşırı dozda eleştiriyoruz...Şu albümü bu albümünden iyi,dersek bu göreceli bir şey olur,ancak bu albümü berbat,işte çok kötü falan dersek,ki o sanatçı da şayet bizi izliyor-dinliyor yada takip ediyosa,hem üzülür,hem bizim zararımıza olur...

Neyse,bence şimdi BİRLİK OLMA ZAMANI!
    Ne demiş TARKAN;''Hani hepimiz birimiz?Birimiz hepimiz için''?
    Ben TarkanCollün yıllardır forum üyesi olarak,bir çok zorluklardan kalktığını hatırlarım...
    Kapatılacaktı,tehditler aldı,bir çok fan forumu tarafından şiddetle eleştirildi,Tarkanın cephesi tarafından bile topa tutuldu...Ancak TarkanColl ve tabii ki TARKAN bu kadar şeyle yıkılacak adam değil...''Hadi Yaklaşalım'',daha çok...Albüm sürecine girene kadar değil,albüm çıktıktan,konserler bittikten,hatta Tarkan(allah korusun tabii de)öldükten sonra bile ''Dünyanın en iyi Türk şarkıcısı ve sanatçısıydı''diye hatırlansın...Ne dersiniz?
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tüm Şarkılar Ezberinde soheyla320 is just really nice
    Tecrübe Puanı
    12

Ok Hadi arkadaslar bir olalim

Benf iranli bir hayrani olarak bu duruma uzuluyorum