tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu
    Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Unhappy Maalesef,düşüşteyiz...

Arkadaşlar bu günlerde farkettiğim bir şey var ki:
    Google'a girip Tarkan yazınca TarkanColl.com 3.sayfada çıkıyor.
    Eskiden(hatırladığım kadarıyla),1.sayfanın ilk 10u arasında TarkanColl en üstlerdeydi.
    Hatta bi ara,Tarkan.Com'dan sonra 2.yada 3.sıraya bile yükselmiştik.
    Ancak şimdiye bakarsak,maalesef bayağı bir gerideyiz...
    Tarkan yazınca ''DJ TARKAN''ın web sitesi bile çıkıyor bizim üstümüzde...

İkinci bir konu;eskiden forumda bir çok üye,online olarak bulunuyordu.
    Ancak şimdi bakıyorum,bazen tek başıma forumda fink atıyorum.
    Bir konuya eskiden 5 tane mesaj gelirdi 2 saat içinde şimdi günde bile 5 mesaj gelmiyor!
    Tarkan'ın bir çok fan club'ı var,ve burası 2011 de kısa bir süre kapandı,doğru!
    Ancak şu an yeniden açıldık,bence yükselişte olmamız lazım...

Forumda eskiden sabahlara kadar otururdum canım sıkılmazdı,çok değil ama 2 tane üye bulunurdu muhakkak benim haricimde...Ama şimdi,maalesef o bile yok!

Benim önerim,TarkanColl'u daha çok tanıtmamız,Tarkan sever herkese,hatta ''500.000'' kişi beğenen,TARKAN offficial sayfasında bile reklam yapalım...Belki bu sebeple Tarkan bile bu siteye girer,az çok!En azından öyle umuyorum...

İnşallah kısa sürede bu ''fetret dönemi''miz yükselişe doğru yol alır...

Sevgiler...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Aktif Üye İZMİRLİ is a jewel in the rough İZMİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    17
    Fanclub'un en faal döneminde kapatılması bence hataydı, nasıl her gün gazete okuyorsam her sabah mutlaka forumada girerdim , fakat bu alışkanlığım kalmadı , hatta aklıma bile gelmiyor çoğu zaman. Birçok arkadaş da da aynı şeyin olduğunu söylemek herhalde yanlış olmaz. Ben şahsen eskisi gibi olacağını düşünmüyorum.

sevgiler.

ŞAHİN G.Z.G.L

[C*] Söz konusu olan vatansa, gerisi teferruattır[C*]

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29
    @İZMİRLİ,ama biz baştan böyle karar verirsek bence olmaz bu iş...
    İsminin altında ''Aktif Üye''yazıyor,ve sanırım her gün bu foruma uğruyorsun(her gün olmasa bile 2 günde bir)
    ve yazdığın mesaj sayısı da fazla.yazdığın mesajların içeriği de gayet iyi.
    Ancak böyle bir kenara atıp,pes etmemeliyiz bence...
    TARKAN eğer bu gün varsa,fanları sayesinde bu konumda var..Evet,belki yine şarkıcı olurdu ancak,fanları olmasaydı,kimler albümünü alır,konserinden konserine koşardı?1000 kişinin albüm almasıyla''STAR'' olacağını mı düşünüyorsun...Bende bir kaç organizasyona yalvarıp konserler verdim,ancak konsere gelen sayısı 1000i geçmedi,çarp 1000 kişi 5 ile 5000 hadi hatrın için 10 000 olsun...
    ama beni oturduğum şehirde(Bursa)tanımayan,bir milyon insan daha var.
    Ki Tarkan dünyanın hangi ucuna gidersen git,tanınıyor...
    Ve bu adamın web sitesi oldugu gibi,fan clubları da,aktif olmalı(benim görüşüm bu)...
    Karşı çıkarsınız,katılırsınız,o da sizin görüşünüzdür...
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tüm Şarkılar Ezberinde soheyla320 is just really nice
    Tecrübe Puanı
    12

Cool

Bence yenilik lazim yeni bolumler eklenmeli bir f eskiden hergun yeni haberler (haberler news) yazilirdi ama simdi kac gundur yazilmiyor (siki takipciyim de)