Arkadaşlar,YouTube'da Tarkanın ve bazı sanatçıların videolarında Tarkanla karşılaştırma yapıyorlar o sanatçıları,uyuz oluyorum...Yabancı dünya starları olsa,bir derece de,türkiyede ''Popcuyuz''diye geçinen,bir kaç insanla karşılaştırıyorlar...Özellikle bunlardan ilki Murat Boz...Murat Bozu severim:ancak bunu kendi web sayfasına da yazdım...ve yazımı buradan da paylaşmak istiyorum...daha sonra diğer sanatçılarla da yapıcam bunu gerekirse,çünki artık birşeyleri uygulamaya geçirmek lazım.İşte buyrun yazım:

Lütfen karşılaştırma yaptığınız sanatçılara dikkat edin...TARKAN ile Murat Boz'u lütfen karşılaştırmayın!Tarkan bir dünya starıdır,Murat'ı ise yurt dışında tanıyan tek tük insan vardır.TARKAN poptan rock'a cazzdan hiphopa her tarzı rahatlıkla okuyabilir,ancak murat,tarzı dışında hiç bir şey okuyamaz!Tarkan,konservatuar mezunu,muratınsa notaları bile bilmediği belli...Murat zaten TARKAN olamaz,çünki bir kere tiz seslerde detone oluyor,ve sesi müziğin altında kalıyor(Canlı da dinlemiş biri olarak söylüyorum.),taklit meselesine değinmiyorum bile...Evet Murat Boz ünlü olabilir,türkiyede en çok sevilen sanatçılar arasında da gelebilir...Ancak Muratın Tarkan olması,Justin bieber'ın Michael olması gibi birşey...Ki Muratın işi daha zor.

Sevgiler...