En son ''Hayat bi gün'' adlı albümünü çıkaran ve iyi bir satış grafiği çizen pop-fantazi sanatçısı Gülben Ergen,geçen hafta katıldığı programda yeni albümünden ve hayata geçirdiği ''Çocuklar gülsün diye'' kampanyasından konuştu,sanatçı bütün sanatçıları beğendiğini fakat ''Tarkan''ın kendisi için ayrı bir yeri olduğunu söyledi.
Ünlü sanatçı:''Bütün sanatçılar üstündür.Sanatçı,bir şey üretendir.O yüzden hepsi gözümde ayrı ayrı makamlarda.Ama bir Sezen Aksu,Bir Tarkan ve Bir Şehrazat ayrıdır...Tarkan'ı çok seviyorum.Sezen Aksuyla çalıştığı zamandan beri dinliyorum.Her albümünde kendi üstüne koyuyor.Ve ben buyum,benden fazla yapan varsa,alkışlarım diyor.Sanatçı böyle olmalı.'',Gülben Ergen'e sorulan ''Tarkan geçen sene Kral Tv'den aldığı ödülleri hakketti mi?'' sorusuna,''E haliyle,her albüm 10 bin ila 100 bin arası tiraj yakalarken,o inanılmaz birşeyi başardı ve 100 binin en az 4 katı albüm sattı...Şimdi 100 bine 2 ödül veriliyor.400 bine 8 ödül-10 ödül verilmesi gayet normal.''dedi.
''Sezen Aksu'yla ve Şehrazat'la aramda bir küslük yok.Yeni albümümde bu sanatçılara yer vermedim.Ancak çok iyi şarkılar geliyor.Bekleyin''dedi.