tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu

Hybrid View

Tarkan Koleksiyoncusu twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight has a reputation beyond repute twilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    29

Thumbs up Tarkan;artık dünyaca ünlü bir yıldızla düet yapmalı!

Merhaba arkadaşlar....
    Bu gün facebookta bir kaç yazı paylaştım neden Tarkan illa ki türk sanatçılarla düet yapıyor diye...Yani tabiiki bu sanatçılar iyi işte Ajdadır,Bülent Ersoydur,zaten kendini kanıtlamış sanatçılar...
    ancak Tarkan tüm dünyada tanınmasını istiyorsa,RICKY MARTIN yada ne bileyim J.Lopez ile düet yapmalı...bu benim görüşüm...tabiki katılırsınız/katılmazsınız bilemicem...
    ama lütfen Ricky martini cinsiyeti için olmaz demeyelim...ki şahsen yine benim yorumum,dünyanın en iyi amerikan starı /MJ'dan sonra... ;)
    Yollarıma çıkma, çıkarsan hiç acımam...
    Gözlerime bakma, bakarsan dayanamam!
    Bilirsin sen beni, ne çok sevdim seni,
    Ah, seni bekleyeli, belki, on dört bahar geçti!

Tüm Şarkılar Ezberinde alafrancia has a spectacular aura about
    Tecrübe Puanı
    14
    evet cok haklisin ben de acikcasi biktim artik. Tamam iyi hos , turk sanatcilarla duet yapmak iyi dir , tamam hepsi saygili , onemli sanatcilar, ama Tarkan in artik dunya ya yeniden acilmasi lazim . Aslinda kendisinin bir duet e de ihtiyaci da olmayabilir.
    Bence sadece Sezen Aksu ile calismasi lazim, yazsin minik serce Simarik gibi sarkilar, bir de iyi promosyon, profesyonel menejerler bence yeter.

Metamorfoz rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary is a name known to all rosemary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15
    dünya starlarıyla iyi olur ama biraz zor gibi. (sorun tabii ki tarkan da değil)

Metamorfoz levent_taka61 will become famous soon enough levent_taka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    daha çok tanınmak için tarkan rickyle değil ricky in tarkanla düet yapması lazım ricky demode şarkıcı...
    Yeniden canlanmak için, Avrupa medeniyetini taklit değil, gücümüzün esası olan, İslamiyete dönmemiz gerekir!

II. Abdulhamid Han.

Tarkancı IceTimePartisan is on a distinguished road IceTimePartisan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Abartma istersen.

Metamorfoz levent_taka61 will become famous soon enough levent_taka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Hayrola ne abartmasi pardon ricky dedigin adami word music avards 98-99 da simarikla yerin dibine gomen tarkan degilmi ?? Sizin yasiniz daha kucuk o gunleri bilmezsiniz ricky tarkanla yarisacak siklette biri eskidende degildi simdide olamaz..
    Yeniden canlanmak için, Avrupa medeniyetini taklit değil, gücümüzün esası olan, İslamiyete dönmemiz gerekir!

II. Abdulhamid Han.