tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 70 Sayfa bulundu
    Metamorfoz yigit is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    18
    bnm ck daa yenı hepınıze gore bn tarkanı karma albumuyle sewdım ama yınede ck deıldı yanı sadece sarkıları dınlıodum oda ck sık deıldı sora bedaawa bılet geldı park orman konserıne bn arkadaslarla bulusucam dıe konsere gıtmıcektım dusunun annemın ısrarları uzerıne konsere gıttım we o atmosferı yasayınca tarkanı o gunden berı ck sewıorum ona sewgım annatılmaz sozlerle ama dudu almumu esas baslangıcımdı park oramn konserıde o zmndı ztn we bundan sora her sene konserlerıne gıdıorum konserlerını kacırmıorum artık we ck sıkı bı hayranıyım:))

Yasaklı melisa is on a distinguished road melisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

new Melisa

Ben 14 Yasimdan Buyana Kadar Hep Tarkankolik Oldum Suan Da 26 Yasindayim Evet 94 Te Beri Tanimaya Basladim Bazilarinin Yasi Küçük Simdi Ama Tarkanin Cikisini Nasil Biliyolar Anlamadim Tarkanci Ya Takintisi Galiba Ben Harbiii Tarkanciyim :65:

Yasaklı melisa is on a distinguished road melisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Aslinda Anlatilamaz Bu Duyggu Ya Tarkan Megastar Onun Sesİne Sarkilarina Asigim Bazilari Yakisikli Dİye Bİrde Megastar Oldugu İÇİn Sevİyor Ben Sadece MÜzİgİyle İlgİlenİyorum Tabİkİ Kendİsİ De Yakisikli Kizlari Kendİne Asik Eder Ben Ona Asigim Zaten Onun İÇİn Delİ Oluyorum Canim Feda Olsun Tarkanima

Metamorfoz ~JiJeM~ is on a distinguished road ~JiJeM~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    ben tv de görmüştüm ilk..bir başka gece diye trt 1 de eğlence programı wardı...we bi gördüm yıldırım düşmüş gibi çarpıldıımm işte ben de böylee başladım....tarkan tiryakiliğine....:2:
    -senin için, için için tütüyoruumm-

Tarkancı byy_goksell is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    Ölürüm sana albümünün ilk çıkış şarkısı şımarıktı ben ve arkadaşım alisamiyene galatasaray maçına gittik galatasaray maça çıkmadan stadda tarkan şımarık çalıyodu ben o güne kadar tarkanı önemsemiyodum derken şarkı bi kaç kez döndü seyirciler coştu her arada koymaya başladılar şarkıya ilgi büyüktü bende oynuodum sonra dier şarkılarını dinledim bayıldım zaten o albüm türkiyenin en ii albümüydü derken önceki albümlerini aldım hepsine bayıldım sonra içimdeki sevgi giderek büyüdü o ekrana çıktığında sanki bizim aileden birini izliodumm o kadar heycanlanıodum o gün bugündür tarkan sevgisi benle beraber büyüdü..

Tarkancı tarkan_ozlem is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow ona ilk görüşte aşık oldum

daha küçüçüktüm kıl oldum abiyle yıkılıyordu ortalık herkesin dilinde o sarkı herkesin sözünde tarkan ben ona resmen aşığımmmmmmmmmmmmmmm

Yasaklı aykut is on a distinguished road aykut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    2003 yılında tarkan hayranı oldum daha öncede tanıyodum ama hayranı degildim benim hayranlgı başlangıcı şöyleydi annemin işyerinde den arkadaşları tarkanın dudu albümünü alışlar ondan sonra annemde bize getirdi dinledim sonraa yavaş yavaş tarkancılık başladı ben daha önce müziklede fazla ilgilenmiyodum bne futbolu ço seviyodum heryerde futboldu 2003 yılından sonra tarkanı dinlemeye başladım ve albümün sabırsızlıkla beliyodum herşeyini takip ediyodum diger tarkanıclara göre eksiklerimde vardı aama ben kapadım bütün şarkılarını ezberledim e ingilizce şarkılarını bil bilirim tarkan benim için ve türkler için medeniyetik beşigi osa gerek herşeyiyle bir megastar var ben onu çok seviyorum vee her zaman sevicem ve inş yakın zaman larda bir pop albüm gelir inş ingilizce albümde gelir bi işin peşini inş bırakmaz oo herşeyi başarıcaktırr ben2003-2007 arası bir tarkancıyımm

Tarkancı eYLem is on a distinguished road eYLem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ben kücüklügümden berii hastasiyim ..
    vee deliler gibi de seviyorum .. asigim onaa
    ι тαякαη

»· öℓüяüм ѕєηιη ι¢ιη..нαѕтαуιм ѕαηα..! ·«

Yasaklı serdar is on a distinguished road serdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    Benim yaş 18 ßenim yan komsum tolgahan die bir arkadas vardı benden 5, 6 yaş büyüktü çok büyük bir Tarkan hayranıydı ozamanlar Acayipssin vardı. Ve bana ozamanlar hep bunu dinletiyordu cok iyi tarkan gibi oynatıyordu ve bir kaş sene geçtikten sonr düğünlerde oynadım Bu KUZU KUZU albümünde basladı aslında tarkan hayranlığım ve cok mutluyum iyide öğretmis diyorum ... Her düğünde bursada bütün düğünlerde hep ben ön plandayım... Cok Büyük bir tarkan hayranlığım basladı kuzu kuzudan sonra ,ailem , akrabalarım arkadaslarım herkez ne kadar tarkan hayranı olduğumu bilirler !! söze gerek yok aslında yani, hep hayal eder dururdum... tarkanla tanısmak icin felen, tarkan iyikide dünyaya gelmistir cünkü o benim hayat felsefem

ßenim bir arkadaş vardı , tolgahan die , Çok büyük bir TARKAN hayranıydı kendisi , öyle böyle değil ozamanlar , Acayyipsin vardı benim hatırladım kadarıyla , ve o sürekli eve gelio oynuyordu kuzenlere dinliyordum bende sonra bendede merak sardı bende cok sevdim..Size bir hikaye anlıtıyım, İlk aşkım Tarkan sayesinde başladı aslında Hüp klibinde :)... Ozamanlar 5inci sınıfa gidiyorum kücüğüm tabi Sürekli ikimiz tarkan dinliyorduk o yüzden anlasıyorduk mahalle cocuğuyuz tabi cok büyük ask yasıyorduk e tabi yumurta kapıya dayandı büyüdük ve ask bitti cok büyük bir asktı yani bizde.. Tarkan'a gelelim... tarkan benim 10 senelik bir hayat felsefem... allah nasip ederse tanısıcam ins ya bu dünyada yada öbür dünyada :(

Tarkanın acayipssinden sonra bütün sarkılarını ezbere biliyorum (: (: (:

Asistant Moderator Bounce21 is on a distinguished road Bounce21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16
    Ben Tarkani taa 13 yashimdan beri seviyorum, yani 7 sene olmus :) sonsuz bir ask :)