tarkancoll.com foto galeri foto galeri foto galeri video mp3 player iletisim
tarkancoll.com facebook sayfamız twitter sayfamız foto galeri video sayfası mp3 player iletişim

+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 70 Sayfa bulundu
    Tarkan Aşığı pelince is on a distinguished road pelince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    walla bn pek htrlamıorum ama bnm bi takan defterim war kıl oldum abi zmnlarının şarkıları bile yazıo içinde demekki bay eskiyim o defterimi çok sewiorum içi o günlerden bugüne tarkan resmlerile dolu
    eğer bigün tarkanı görüsem o defteri ona wermek istiorum(tabii o anda defter ynmda olursa we unutmazsam:)nun için saklıorum we yeni şarkılarını yazmaya resmler yptrmaya dewam ediorum

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Benim Tarkan'ı ilk tanıdığım zaman 97 yılıydı abim Tarkan'ın Ölürüm Sana Albümünü Getirdi...O zaman okuma yazma yook tabii dedim bu ne diye kendisi bana Tarkan'ın albümü olduğunu söyledii şaşırdım ondan sonra kasedi taktıı dinlemek istemedim odadan çıktıım Şımarık şarkısı çaldıı işte o zaman waaw dedim ne güzel bi şarkıcıymışş sonra da dinlemeye başladım hatta ilk dinlediğim kaset olma özelliğine de sahipp Tarkan'ın ondan sonra Avrupa ' da çıkardığı kasedinde Şıkıdım Şarkısını tv de haberlerde izledim işte o zaman Tarkan'a olan ilgim daha da arttı onu daha da sevmeye başladım tabii o zamanlar kimse Tarkan'ı kötülemiyoo Herkes Tarkan bizi Avrupa'da tanıtıı diye o tarkan sesleri yükseliyoordu....

Kısacası Tarkan'ın ilk çıktığı zamanı hiç bişeye değişmem dünya benim olsa da onun ilk çıktığı zaman herkesin elinde dilin Tarkan şarkıları olduğunu untmam o zamana değişmem....

Teşekkürler Sezen Aksu,
    Teşekkürler Türkiye,
    Teşekkürler Tarkan ile birlikte Çalışanlar ,

Tarkancı cool_girl & tarkan is on a distinguished road cool_girl & tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0
    ben 2000 senesinde tarkani tanidim tabiki kücükdüm !! YANI 8 9 YASLARINDAYDIM ! KARMA ALBÜMÜYDÜ HERHALDE ! TAM EMIN DEYILIM !

Tarkan Aşığı Ozz has a spectacular aura about Ozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    Ben kıl oldum da beri dikkatimi çekmiştim ama hayranlığım 1994 te başladı. Aacayipsin albümünü cem özer in talk showunda tanıttığı gün kalbime yerleşti o buğulu gözleri ile...ve her yıl daha da arttı...:D:D

Konserde En Önde HURRICANE is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    19
    1993 senesıydı sanırım lıse sondaydım yan sınıfımdan bır kıza aşık olmustum aycandı ısmı...radyodan bır parca ıstedım TARKAN dan ASLA VAZGEÇEMEMİ çaldı emrahtı dj ın adı...ve TARKAN ı ilk radyodan dinledim ve büyük bir aşkı o parcayla içimde yasadım...sonra takip etmeye başladım o albumu aldım vss...

Metamorfoz tarkanmurat is on a distinguished road tarkanmurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18
    sanırım 96 yıllarıydı ablam delisiydı sureklı dınlerdı odaları posterlerle kaynıyordu bende hıc sevmezdım ama bırgun bu sevmedıgım adamın benı benden alacagını hıuc tahmın etmezdım...bı bakmısım bende okul cantama tarkan cıkartmaları yapıstırıyorum onu dınlıyorum oye geldı ve hala burdayız ama hıc pısman degılım onu sevdıgıme ve dınledıgıme ablama mınnettarım:))))

Konserde En Önde tara is on a distinguished road tara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    bende sanirim bi 4 yil oldu tarkani seviyorum.ben ilk defa onu simarik klipinde gordum.zaten onu okadar sevdim ki turkceyi ogrenmeye basladim. o gunden beri tvden takib ediyorum.her seyi kayd ediyorum. ama biliyorsunuz iranda tarkani takib etmek biraz zordur ama ben basardim. sadece dudu orginal albomu bende var onu da bi dostum turkiyeden bana getirdi. gerisini biliyorsunuz zaten....
    O KADAR ICIME DALMISSIN KI,HER ANI SENINLE YASAMAMAK EL DE DEGIL
    BENDEN BI PARCASIN AMA DISIMDA
    COK ZOR

Tarkan Koleksiyoncusu arjen22-tarkan is on a distinguished road arjen22-tarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    20
    Vaaaayyy Vaaaaayy TarkanCılar Hepimiz Ayrı Hikayeleri Vaar Hea :D:D:D

Konserde En Önde fantin will become famous soon enough fantin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    19
    İtiraf ediyorum. Ben önceden hiç sevmezdim.Kıl oldum abi şıkıdım şımarık pek hoşlanmamıştım. Taki Hülya avşar şova çıkıp TSM ve kuzu kuzuyu söyleyinceye kadar. O gece sanki büyülendim.Eski albümlerinide tek tek aldım. Çok şey kaçırmışım gerçekten. Olsun zararın neresinden dönülse kardır.Bu sevgim sonsuza kadar sürecek.İyiki varsın Tarkan Hani şarkısında diyorya seni gördüm göreli gün doğdu sabahlarıma.

Tarkancı evrimsel is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0
    ÇOk muthiş hikayeler bende katılmak isterim...

orta okulldayım sanırım ikinci albümü yeni çıkmış ve ablam almışşş arabaylaa şehir dışına çıkıyoruzz.. Ablam ısrarla tarkanın kasedini koyun diyor bendee saçı uzun diye havalı diyee ilk albümünde ön yargılıyımm göyaa sevmiyorumm b.k atıyorum o zamanlarr aman diyorumm bu kimm ki falan diyorumm.. Çok iyi hatırlıyorum kahverengi bir kaset kapağıydı..İçindee beklee, kış güneşiii, unutmamalı ...... Kasett çalmaya başladı bendee dinlemeyee o an birdenn sustummm dilim tutuldu sankii konuşamadımm Hayatımda böyle şarkılar hiç dinlememiştim... Ablamm ne olduu sustuunn diye yüzüme baktıkçaa benn suss diyordumm çarkıyı kesmee falannn... İçimden düşünüyordumm bu nasıll şarkılarr yaa falan diyee..Sonnraa gititm bende aynı kasedi alayım dedim bir baktım kaset yokk koskoca türkiyede 1 haftada bütün kasetler bitmiş inatt ettim aynı kasedii daha sonraki basımlarında aldım vbb... Böylee geçip giderrr..... Sevgiliyee hep tarkan şarkıları söylenirdi bizdeee vapurdaa falann.. Kışgüneşleri bekleler falann.. ne denilebilir kii Türkiyeye birdaha böyle bir kişi gelmezz değerini bilmek lazım..